AquaClean 24 / 18V P4A magasnyomású mosó prémium készlet
Cikkszám 4455432Termékleírás
Cikkszám 4455432
A GARDENA AquaClean 24 / 18V P4A Prémium készlete olyan első osztályú magasnyomású mosókészlet, amelyet neked és hozzád hasonlóan szenvedélyes otthon- és kerttulajdonosok számára terveztünk. A prémium készlet középpontjában a szinte határtalan mobilitás áll. A Prémium készlet tartalmazza a hatékony és erőteljes magasnyomású mosót, annak tartozékait, valamint egy habosító fúvókát a hatékony felülettisztításhoz és egy praktikus vizeszsákot. Az összehajtható vizeszsák térfogata 20 liter, együtt használható az erős és újratölthető akkumulátorral (amelyet a csomag tartalmaz) és gondoskodik a hordozhatóságról, a kábelmentességről és a vízről. Az AquaClean magasnyomású mosót gyakorlatilag bárhol használhatod, mivel különösen mobil és rugalmas. Az AquaClean kategóriájában az egyik legsokoldalúbb magasnyomású mosó beépített LED-es töltöttségjelzővel és három fokozatba állítható (9, 14 és 24 bar) nyomással. Autókat, bicikliket vagy szemeteskukákat is alaposan megtisztít a 24 baros nyomás. Szükség esetén a nyomást 14 barra csökkentheted vagy aktiválhatod a kímélő üzemmódot. A különösen gyengéd kímélő üzemmód mindössze 9 baron vigyáz az érzékeny anyagokra. A csökkentett nyomás mellett megnő az újratölthető akkumulátor üzemideje. A nagynyomású mosó üzemideje kb. 38, 20 vagy 16 perc a kiválasztott üzemmód függvényében. A magasnyomású mosó a POWER FOR ALL 18V akkumulátor-rendszerrel működik. A POWER FOR ALL ALLIANCE a világ vezető gyártóinak egyik legnagyobb, márkákon átívelő akkumulátor-szövetsége, amely az otthoni és kertészeti alkalmazások legnagyobb választékát kínálja. A hosszú akkumulátor üzemidőnek köszönhetően alaposan és megszakítások nélkül dolgozhatsz. A Készletben lévő újratölthető 18V / 2.5 Ah teljesítményű akkumulátor használható a POWER FOR ALL ALLIANCE más, kompatibilis eszközeivel. A készletben három különböző fúvóka is található. A fúvókák munkaszöge 15 fok vagy 40 fok szögbe állítható. Minden egyes fúvóka 360 fokban körbeforgatható a rúdon, ami még rugalmasabb felhasználhatóságot jelent. A 0 fokos pontfúvóka ideális választás szűk rések és repedések erőteljes tisztításához. Az 5 m hosszú szívótömlő szűrővel és tömlőbilinccsel szintén megtalálható a készletben. Használd az OGS tömlőcsatlakozót a vízcsaphoz történő csatlakoztatáshoz. Bár nem csatlakozik az áramellátáshoz, a kiemelkedően mobil és modern AquaClean olyan erős, hogy akár 2 méter mélyről is felszív óránként 250 l vizet automata szívófunkciójának köszönhetően. Mindegy, hogy az autót, a biciklit, a teraszt, a redőnyöket vagy a kerti bútort szeretnéd megtisztítani - intelligens kivitelének, egyszerű kezelhetőségének és kis, akkumulátor nélkül mindössze 1,5 kg-os súlyának köszönhetően a nagynyomású mosó kényelmesen használható még hosszabb időn át is és nem kell kerülgetned a kábelt vagy a tömlőt. Az AquaClean 24 / 18V P4A Prémium készlet rövid és hosszú csöveket valamint egy prémium habosító fúvókát is tartalmaz. A legjobb eredmény elérése érdekében használd szappannal vagy egyéb tisztítószerrel együtt. Engedd szabadon a szenvedélyed otthon és a kertben ezzel az első osztályú, mobil és sokoldalú magasnyomású készlettel a GARDENA-tól. Szenvedély, melyet a GARDENA táplál.
A gyártó adatai
GARDENA Germany AB
PO Box 160 89
SE-103 92 Stockholm
service-partner@gardena.com
4078500053488
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Bemenő víz maximális hőmérséklete: | 45 °C |
| Maximális nyomás: | 24 bar |
| Tömlőhossz: | 5 m |
| Vízszállítás: | 250 l/h |
| Vízfelszívás: | Vízszívással |
| Mosókefe: | Mosókefe nélkül |
| Szórószár: | Sugárzócső nélkül |
| Tisztítószertartály: | Tisztítószer tartállyal |
| Beépített finom vízszűrő: | Beépített finom vízszűrővel |
| Magasnyomású pisztoly: | Nagynyomású pisztoly nélkül |
| Felülettisztító: | Felülettisztítóval |
| Szennymaró: | Szennyfúvó nélkül |
| Automatikus kábelcsévélés: | Automatikus kábeltekercselés nélkül |
| Beépített tömlődob: | Integrált tömlődob nélkül |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 4,17 kg |
| Magasság: | 19,5 cm |
| Szélesség: | 16,5 cm |
| Mélység: | 56,5 cm |





























