Bosch AQT 35-12+ nagynyomású tisztító
Cikkszám 3321270Termékleírás
Cikkszám 3321270
A nagynyomású tisztító egyszerű és kényelmes kezelhetőségének, valamint számos - az AQT 35-12+ csomagolásában megtalálható - tartozékának köszönhetően sokféle tisztítási feladatra alkalmas. A készülék a gyorscsatlakozók és integrált tartozéktartó által biztosított egyszerű használata révén népszerű. A stabil kerekeknek és az ún. Easy-Fold fogantyúnak köszönhetően az AQT 35-12+ gond nélkül szállítható és helytakarékosan tárolható.
A gyártó adatai
Robert Bosch Power Tools GmbH (HU)
Max-Lang-Strasse 40-46
70771 Leinfelden-Echterdingen
kontakt@bosch.de
3165140746823
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Bemenő víz maximális hőmérséklete: | 40 °C |
| Maximális nyomás: | 120 bar |
| Tömlőhossz: | 5 m |
| Vízszállítás: | 350 l/h |
| Teljesítmény: | 1 500 W |
| Vízfelszívás: | Vízszívással |
| Mosókefe: | Mosókefe nélkül |
| Szórószár: | Sugárzócső nélkül |
| Tisztítószertartály: | Tisztítószer tartály nélkül |
| Beépített finom vízszűrő: | Beépített finom vízszűrővel |
| Magasnyomású pisztoly: | Nagynyomású pisztollyal |
| Felülettisztító: | Felülettisztítóval |
| Szennymaró: | Szennyfúvó nélkül |
| Automatikus kábelcsévélés: | Automatikus kábeltekercselés nélkül |
| Beépített tömlődob: | Integrált tömlődob nélkül |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 5,5 kg |



