Bosch AQT 42-13 nagynyomású tisztító
Cikkszám 3321304Termékleírás
Cikkszám 3321304
A Bosch AQT 42-13 nagynyomású tisztító erőteljes és rugalmas tisztítást biztosít. A nagy, 1900 W teljesítményű motor és a speciális szórófejek együttesen járulnak hozzá a lenyűgözően gyors és rugalmas tisztítási eredményekhez. Ezenkívül terjedelmes speciális tartozékaival számos tisztítási feladatra alkalmassá tehető - a berendezést használó személy mindig maximális tisztító hatással rendelkezik.
A speciális szivattyúnak köszönhetően a nagynyomású tisztító mind vízvezeték-hálózatról, mind pedig külső vízforrásról üzemeltethető.
A gyártó adatai
Robert Bosch Power Tools GmbH (HU)
Max-Lang-Strasse 40-46
70771 Leinfelden-Echterdingen
kontakt@bosch.de
3165140781923
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Bemenő víz maximális hőmérséklete: | 40 °C |
| Maximális nyomás: | 130 bar |
| Tömlőhossz: | 7 m |
| Vízszállítás: | 420 l/h |
| Teljesítmény: | 1 900 W |
| Vízfelszívás: | Vízszívással |
| Mosókefe: | Mosókefe nélkül |
| Szórószár: | Sugárzócső nélkül |
| Tisztítószertartály: | Tisztítószer tartállyal |
| Beépített finom vízszűrő: | Beépített finom vízszűrővel |
| Magasnyomású pisztoly: | Nagynyomású pisztollyal |
| Felülettisztító: | Felülettisztítóval |
| Szennymaró: | Szennyfúvó nélkül |
| Automatikus kábelcsévélés: | Automatikus kábeltekercselés nélkül |
| Beépített tömlődob: | Integrált tömlődob nélkül |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 11,0 kg |









