Bosch Fontus akkumulátoros kerékpártisztító 18 V-6 Solo
Cikkszám 5478177Termékleírás
Cikkszám 5478177
A Bosch Fontus 18V-6 akkumulátoros kerékpártisztítóval a piszkos kerékpárokat használat után pillanatok alatt újra tisztává varázsolhatja. Kompakt és könnyű kialakításának köszönhetően a készülék könnyen szállítható, a tömlődob és a pisztolytároló pedig biztosítja, hogy minden rendezetten elférjen az eszközön. Ez a sokoldalú kisnyomású tisztító kötelező darab a kerékpárok, a sportfelszerelések és a kalandok egyéb kellékeinek tisztításához.
A nyolc nyomásos tisztítási lehetőséggel, köztük négy szórásmintával és két teljesítménymóddal testre szabhatja a beállításokat a piszkos kerekek erőteljes lemosásához, vagy a kerékpáralkatrészek és egyéb kényes tárgyak óvatosabb leöblítéséhez. A beépített 6 literes víztartály segítségével a tisztítás a vízellátástól távol is kényelmesen megoldható, így a sár, a szennyeződés és a por a biciklizés után visszakerül oda, ahová való.
A készülék a 18V Power For All rendszer része. Ugyanaz az akkumulátor az összes 18 V-os Power For All eszközhöz használható.
A csomag tartalmazza a beépített tömlőt szórópisztollyal, valamint a kaparókefét ("Claw Brush" - speciális kerékpártisztító kefe). Akkumulátort és töltőt nem tartalmaz.
A gyártó adatai
Robert Bosch Power Tools GmbH
Max-Lang-Strasse 40-46
70771 Leinfelden-Echterdingen
kontakt@bosch.de
4059952686318
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Maximális nyomás: | 20 bar |
| Vízfelszívás: | Vízszívás nélkül |
| Mosókefe: | Mosókefe nélkül |
| Szórószár: | Sugárzócső nélkül |
| Tisztítószertartály: | Tisztítószer tartály nélkül |
| Beépített finom vízszűrő: | Beépített finom vízszűrő nélkül |
| Magasnyomású pisztoly: | Nagynyomású pisztollyal |
| Felülettisztító: | Felülettisztító nélkül |
| Szennymaró: | Szennyfúvó nélkül |
| Automatikus kábelcsévélés: | Automatikus kábeltekercselés nélkül |
| Beépített tömlődob: | Integrált tömlődob nélkül |
| Nyomásszintek száma (darab): | 2 Darab |
| Feszültség: | 18 V |
| Dugattyúk száma (darab): | 3 Darab |
| Töltőkészülék: | Töltő nélkül |
| Forgófúvókák: | Forgó fúvóka nélkül |
| Meghajtás: | Akkumulátor |
| Akku: | Akku nincs mellékelve |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 4,40 kg |
| Magasság: | 33,5 cm |
| Szélesség: | 44,0 cm |
| Mélység: | 21,0 cm |































