Bosch Universal Aquatak 130 magasnyomású mosó + készlet
Cikkszám 4370854Termékleírás
Cikkszám 4370854
"Gyors, rugalmas és erőfeszítés nélküli takarítás számos feladattípusnál
-Sokoldalú tisztítás a Trio Nozzle fúvókának köszönhetően, amely lapos, forgó és pontsugaras beállítással is rendelkezik
-A halkabb motorszivattyúval a takarítás kellemes és élvezetesebb
-A 450 ml-es, magasnyomású tisztítószer-fúvóka felgyorsítja a munkát a szappan gyors adagolásával
-Teleszkópos fogantyú és nagyobb kerekek a fokozott mobilitásért és egyszerűbb tárolásért
-Gyorszáras csatlakozók és a pisztoly használat közbeni rögzítése a maximális kényelemért.
A gyártó adatai
Robert Bosch Power Tools GmbH (HU)
Max-Lang-Strasse 40-46
70771 Leinfelden-Echterdingen
kontakt@bosch.de
3165140883702
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Bemenő víz maximális hőmérséklete: | 40 °C |
| Maximális nyomás: | 130 bar |
| Vízszállítás: | 380 l/h |
| Teljesítmény: | 1 700 W |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 6,9 kg |
| Magasság: | 35,0 cm |
| Szélesség: | 36,0 cm |
| Mélység: | 44,0 cm |







