Einhell magasnyomású mosó TE-HP 140
Cikkszám 4768206Termékleírás
Cikkszám 4768206
Az Einhell TE-HP 140 magasnyomású mosó 1900 wattos teljesítményre képes. Legnagyobb megengedett nyomása 140 bar. A nyomótömlő feltekerhető a házra. Integrált tisztítószertartállyal rendelkezik. A szállítmány tartalma: pisztoly, nyomótömlő, lándzsa, 2 szórófej, kefe, tisztítószertartály és terasztisztító.
A gyártó adatai
Einhell Germany AG
Wiesenweg 22
94405 Landau/Isar
service-de@einhell.com
4006825646412
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Bemenő víz maximális hőmérséklete: | 40 °C |
| Maximális nyomás: | 140 bar |
| Tömlőhossz: | 5 m |
| Vízszállítás: | 420 l/h |
| Teljesítmény: | 1 900 W |
| Mosókefe: | Mosókefével |
| Szórószár: | Sugárzócsővel |
| Tisztítószertartály: | Tisztítószer tartállyal |
| Beépített finom vízszűrő: | Beépített finom vízszűrővel |
| Szennymaró: | Szennyfúvóval |
| Automatikus kábelcsévélés: | Automatikus kábeltekercselés nélkül |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 12,3 kg |
| Magasság: | 76,5 cm |
| Szélesség: | 31,5 cm |
| Mélység: | 36,4 cm |























