Hyundai HYD-5090 magas nyomású mosó 90bar/1400W
Cikkszám 5268453Termékleírás
Cikkszám 5268453
A Hyundai HYD-5090 magas nyomású mosó egy kompakt és könnyen kezelhető eszköz, amely kiváló választás különféle tisztítási feladatokhoz, például autók, kerékpárok, teraszok, kerti bútorok vagy járdák tisztításához.
A készülék 1400 W teljesítményű motorral és 90 bar maximális nyomással működik, amely hatékonyan távolítja el a szennyeződéseket. A 420 liter/óra maximális vízszállítás gyors munkavégzést tesz lehetővé, miközben alacsony súlya (mindössze 4 kg) könnyű hordozhatóságot biztosít.
A készülék 230V / 50Hz hálózati feszültséggel működik, IPX5 védettsége pedig biztosítja, hogy a fröccsenő víz ellen védett legyen, így kültéri használatra is alkalmas. Zajszintje (LWA: 90 dB, LPA: 84 dB) a kategóriájában elfogadható, így kevésbé zavaró működést nyújt.
A Hyundai HYD-5090 magas nyomású mosó praktikus és hatékony megoldást kínál a ház körüli tisztítási feladatokhoz, könnyű kezelhetőségével és megbízható teljesítményével.
A gyártó adatai
DEVON IMP-EX KFT
Noszlopy utca 34
1103 Budapest
logisztika@devon.hu
5999547048185
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Maximális nyomás: | 90 bar |
| Tömlőhossz: | 3 m |
| Vízszállítás: | 420 l/h |
| Teljesítmény: | 1 400 W |
| Mosókefe: | Mosókefe nélkül |
| Szórószár: | Sugárzócsővel |
| Beépített finom vízszűrő: | Beépített finom vízszűrővel |
| Magasnyomású pisztoly: | Nagynyomású pisztollyal |
| Automatikus kábelcsévélés: | Automatikus kábeltekercselés nélkül |
| Beépített tömlődob: | Integrált tömlődob nélkül |
| Teljesítmény: | 1 400 W |
| Feszültség: | 230 V |
| Töltőkészülék: | Töltő nélkül |
| Meghajtás: | Elektromos |
| Akku: | Akku nincs mellékelve |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a h
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 3,60 kg |
| Magasság: | 24,5 cm |
| Szélesség: | 19,0 cm |
| Mélység: | 37,0 cm |







