Hyundai HYD-5115 magas nyomású mosó 115bar / 1600W
Cikkszám 5268479Termékleírás
Cikkszám 5268479
A Hyundai HYD-5115 magas nyomású mosó egy erőteljes és sokoldalú eszköz, amely ideális választás különféle tisztítási munkákhoz, például autók, kerti bútorok, teraszok vagy járdák tisztításához.
A 1600 W teljesítményű motor és a 115 bar maximális nyomás biztosítja a hatékony és alapos tisztítást. A készülék maximális vízszállítása 430 liter/óra, így gyorsan és eredményesen dolgozhat nagyobb felületeken is. Könnyű, 5,7 kg-os súlyának köszönhetően könnyen hordozható és egyszerűen kezelhető.
A készülék 230V / 50Hz hálózati feszültséggel működik, IPX5 védettségi szintje pedig garantálja a fröccsenő víz elleni biztonságot, így kültéri használatra is kiválóan alkalmas. Zajszintje (LWA: 97 dB, LPA: 82 dB) a teljesítményéhez képest mérsékelt, ami kényelmesebb munkakörnyezetet eredményez.
A Hyundai HYD-5115 magas nyomású mosó megbízható és hatékony eszköz, amely könnyen alkalmazkodik a mindennapi tisztítási feladatokhoz, legyen szó otthoni vagy kerti munkáról.
A gyártó adatai
DEVON IMP-EX KFT
Noszlopy utca 34
1103 Budapest
logisztika@devon.hu
5999547048192
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Vízszállítás: | 430 l/h |
| Teljesítmény: | 1 600 W |
| Mosókefe: | Mosókefe nélkül |
| Szórószár: | Sugárzócsővel |
| Beépített finom vízszűrő: | Beépített finom vízszűrővel |
| Magasnyomású pisztoly: | Nagynyomású pisztollyal |
| Automatikus kábelcsévélés: | Automatikus kábeltekercselés nélkül |
| Beépített tömlődob: | Integrált tömlődob nélkül |
| Teljesítmény: | 1 600 W |
| Feszültség: | 230 V |
| Töltőkészülék: | Töltő nélkül |
| Meghajtás: | Elektromos |
| Akku: | Akku nincs mellékelve |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a h
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 4,50 kg |
| Magasság: | 24,5 cm |
| Szélesség: | 19,0 cm |
| Mélység: | 36,0 cm |









