Hyundai HYD-5145 magas nyomású mosó 145bar / 1800W
Cikkszám 5268461Termékleírás
Cikkszám 5268461
A Hyundai HYD-5145 magas nyomású mosó egy erőteljes és megbízható eszköz, amely ideális autók, teraszok, kerti bútorok, járdák és egyéb kültéri felületek alapos tisztítására.
Az eszköz 1800 W-os motorja és 145 bar maximális nyomása hatékonyan távolítja el a szennyeződéseket, míg a 440 liter/óra maximális vízszállítás gyors és eredményes munkavégzést tesz lehetővé. A készülék 230V / 50Hz hálózati feszültséggel működik, biztosítva a stabil és egyenletes teljesítményt.
A Hyundai HYD-5145 IPX5 védettséggel rendelkezik, így a fröccsenő víz ellen védett, ami különösen előnyös kültéri használat során. A készülék zajszintje (LWA: 97 dB, LPA: 82 dB) mérsékelt, ami kevésbé zavaró működést biztosít. A 7,5 kg-os súlyának és praktikus kialakításának köszönhetően könnyen hordozható és kezelhető.
Ez a magas nyomású mosó kiváló választás azok számára, akik hatékony és tartós megoldást keresnek a ház körüli tisztítási feladatokhoz. A Hyundai HYD-5145 megbízható teljesítményével és kényelmes használhatóságával segíti a tisztítást egyszerűbbé és gyorsabbá tenni.
A gyártó adatai
DEVON IMP-EX KFT
Noszlopy utca 34
1103 Budapest
logisztika@devon.hu
5999547048208
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Maximális nyomás: | 145 bar |
| Tömlőhossz: | 3 m |
| Vízszállítás: | 440 l/h |
| Teljesítmény: | 1 800 W |
| Mosókefe: | Mosókefe nélkül |
| Szórószár: | Sugárzócsővel |
| Beépített finom vízszűrő: | Beépített finom vízszűrővel |
| Magasnyomású pisztoly: | Nagynyomású pisztollyal |
| Automatikus kábelcsévélés: | Automatikus kábeltekercselés nélkül |
| Beépített tömlődob: | Integrált tömlődobbal |
| Teljesítmény: | 1 800 W |
| Feszültség: | 230 V |
| Töltőkészülék: | Töltő nélkül |
| Meghajtás: | Elektromos |
| Akku: | Akku nincs mellékelve |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a h
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 7,3 kg |
| Magasság: | 71,0 cm |
| Szélesség: | 28,0 cm |
| Mélység: | 28,0 cm |













