Hyundai HYD-5180 magasnyomású mosó beépített tartállyal 180bar / 2400W
Cikkszám 5268495Termékleírás
Cikkszám 5268495
A Hyundai HYD-5180 magasnyomású mosó beépített mosótartállyal ellátott, erőteljes és sokoldalú tisztítóeszköz, amely ideális nagyobb tisztítási feladatokhoz, például autók, járdák, teraszok vagy kerti bútorok alapos tisztítására. A beépített mosótartály lehetővé teszi tisztítószerek egyszerű és hatékony használatát, még jobb eredményeket biztosítva a makacs szennyeződések eltávolításában.
A készülék 2400 W teljesítményű motorja és 185 bar maximális nyomása könnyedén megbirkózik a legnehezebb tisztítási feladatokkal is. A 460 liter/óra maximális vízszállítás gyors és hatékony munkát tesz lehetővé, így időt takarít meg a felhasználónak. A 230V / 50Hz hálózati feszültség stabil működést biztosít.
Az IPX5 védettségű készülék fröccsenő víz ellen védett, ami ideális kültéri használatra. Zajszintje (LWA: 95 dB, LPA: 83 dB) mérsékelt, így kevésbé zavaró a környezet számára. A 11,1 kg-os súlya ellenére ergonomikus kialakításának és beépített fogantyúinak köszönhetően könnyen hordozható és kezelhető.
A Hyundai HYD-5180 magasnyomású mosó beépített mosótartályával, nagy teljesítményével és kényelmes használhatóságával kiváló választás minden tisztítási igényhez.
A gyártó adatai
DEVON IMP-EX KFT
Noszlopy utca 34
1103 Budapest
logisztika@devon.hu
5999547048215
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Maximális nyomás: | 185 bar |
| Tömlőhossz: | 8 m |
| Vízszállítás: | 460 l/h |
| Teljesítmény: | 2 400 W |
| Mosókefe: | Mosókefe nélkül |
| Szórószár: | Sugárzócsővel |
| Tisztítószertartály: | Tisztítószer tartállyal |
| Beépített finom vízszűrő: | Beépített finom vízszűrővel |
| Magasnyomású pisztoly: | Nagynyomású pisztollyal |
| Felülettisztító: | Felülettisztítóval |
| Szennymaró: | Szennyfúvóval |
| Automatikus kábelcsévélés: | Automatikus kábeltekercselés nélkül |
| Beépített tömlődob: | Integrált tömlődobbal |
| Teljesítmény: | 2 400 W |
| Feszültség: | 230 V |
| Töltőkészülék: | Töltő nélkül |
| Meghajtás: | Elektromos |
| Akku: | Akku nincs mellékelve |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a h
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 8,7 kg |
| Magasság: | 69,5 cm |
| Szélesség: | 30,5 cm |
| Mélység: | 31,5 cm |









