K 7 Smart Control Home T5 Black magasnyomású mosó
Cikkszám 4859575Termékleírás
Cikkszám 4859575
A K 7 Power vízhűtéses motorral van felszerelve, és gyakori használatra, valamint a kerti ösvényeken, úszómedencékben, kerékpárokon vagy nagyméretű autókon gyakran előforduló, jelentős mennyiségű szennyeződések eltávolítására tervezték. A széleskörű felszereltségbe beletartozik egy praktikus Quick Connect adapterrel ellátott kiloldópisztoly, amely egy tekintélyes méretű, azaz egy 10 m hosszúságú magasnyomású tömlőhöz van csatlakoztatva, továbbá egy megbízható, a szivattyút védő vízszűrő, illetve egy Vario Power szórószár (VPS), valamint egy forgó pontsugaras szennymaró is. A készülék további tulajdonságai közé tartozik a Plug 'n' Clean tisztítószer-rendszer, az alumínium teleszkópos fogantyú és a tartozékok számára kialakított parkolóállás, amely a könnyű hozzáférhetőségről gondoskodik.
A gyártó adatai
Alfred Kärcher SE & Co. KG
Alfred-Kärcher-Strasse 28-40
71364 Winnenden
info@karcher.com
4054278961224
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Bemenő víz maximális hőmérséklete: | 60 °C |
| Maximális nyomás: | 180 bar |
| Tömlőhossz: | 10 m |
| Vízszállítás: | 600 l/h |
| Teljesítmény: | 3 000 W |
| Beépített finom vízszűrő: | Beépített finom vízszűrővel |
| Beépített tömlődob: | Integrált tömlődobbal |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 19,3 kg |
| Magasság: | 71,3 cm |
| Szélesség: | 39,7 cm |
| Mélység: | 59,1 cm |





