K7 Smart Control magasnyomású mosó
Cikkszám 4524385Termékleírás
Cikkszám 4524385
Magasnyomású pisztoly. Szennymaró. 10 m magasnyomású tömlő. Készülékoldali Quick Connect csatlakozás. Tisztítószer adagolása, Plug 'n' Clean rendszer, teleszkópos markolat, vízhűtéses motor, tartozékháló, beépített vízszűrő.
A gyártó adatai
Alfred Kärcher SE & Co. KG
Alfred-Kärcher-Strasse 28-40
71364 Winnenden
info@karcher.com
4054278604107
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Bemenő víz maximális hőmérséklete: | 60 °C |
| Maximális nyomás: | 180 bar |
| Tömlőhossz: | 10 m |
| Vízszállítás: | 600 l/h |
| Teljesítmény: | 3 000 W |
| Szórószár: | Sugárzócsővel |
| Beépített finom vízszűrő: | Beépített finom vízszűrővel |
| Magasnyomású pisztoly: | Nagynyomású pisztollyal |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 19,6 kg |
| Magasság: | 71,3 cm |
| Szélesség: | 39,7 cm |
| Mélység: | 59,1 cm |















