Kärcher K 2 Universal magasnyomású mosó
Cikkszám 5052535Termékleírás
Cikkszám 5052535
A Kärcher K2 Universal Edition magasnyomású mosót kisebb szennyeződésekhez tervezték, és alkalmi takarítási feladatokra használják a ház körül és a kertben. A 360 l/h (kb. 0,0001 m3/s) átfolyási sebességének és 20 m2/h felületi teljesítményének köszönhetően hatékonyan dolgozhat, és tisztíthat meg kerékpárokat, kerti szerszámokat, kerti bútorokat és más kerti eszközöket.
Kompakt, hordozható magasnyomású mosó gyorscsatlakozóval
A magasnyomású mosó kompakt kialakításával és csekély, mindössze 3,8 kg-os súlyával győz meg. A beépített fogantyúnak köszönhetően a tisztítóeszköz könnyen a használat helyére vihető, és egyébként is könnyen kezelhető. A magasnyomású tömlő a Quick Connect rendszernek köszönhetően egyszerűen és időtakarékosan pattintható fel a magasnyomású mosóra és a pisztolyra. Így a magasnyomású mosó gyorsan használatra kész.Nagynyomású pisztoly szennymaróval
A szennymaró erőteljes, forgó sugárral távolítja el a különösen makacs szennyeződéseket. A mohás lépcsők, kopott falak vagy a piszkos kerti szerszámok villámgyorsan tiszták lesznek. A K2 Universal Edition univerzális, léghűtéses motorral működik.Megfelelő tárolás
A mellékelt tartozékok rendezetten tárolhatók a készüléken, így mindig gyorsan kéznél vannak. A tápkábelt az oldalzsebbe, a magasnyomású tömlőt pedig a kampóra helyezheti. A pisztoly és a szennymaró számára szintén rendelkezésre áll egy megfelelő tartó.| Kärcher K2 Universal Edition magasnyomású mosó |
| Magasnyomású pisztoly G 120 Q |
| DB 120 |
| Nagynyomású tömlő 3 m |
| Quick Connect csatlakozók |
| Beépített vízszűrő |
| Adapter kerti tömlőcsatlakozáshoz A3/4". |
A gyártó adatai
Alfred Kärcher SE & Co. KG
Alfred-Kärcher-Strasse 28-40
71364 Winnenden
info@karcher.com
4066529089076,4054278629889
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Bemenő víz maximális hőmérséklete: | 40 °C |
| Maximális nyomás: | 110 bar |
| Tömlőhossz: | 3 m |
| Vízszállítás: | 360 l/h |
| Teljesítmény: | 1 400 W |
| Mosókefe: | Mosókefe nélkül |
| Beépített finom vízszűrő: | Beépített finom vízszűrővel |
| Magasnyomású pisztoly: | Nagynyomású pisztollyal |
| Felülettisztító: | Felülettisztító nélkül |
| Szennymaró: | Szennyfúvóval |
| Automatikus kábelcsévélés: | Automatikus kábeltekercselés nélkül |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 4,60 kg |
| Magasság: | 39,0 cm |
| Szélesség: | 28,0 cm |
| Mélység: | 18,2 cm |


















