Kärcher K 4 Power Control magasnyomású mosó 130 bar 420 l/h
Cikkszám 4524401Termékleírás
Cikkszám 4524401
A Kärcher K 4 magasnyomású mosó enyhe és közepesen makacs szennyeződések tisztítására szolgál a kertben vagy kültéren. A tisztító 420 l/h (kb. 0,0001 m3/s) átfolyási sebességgel működik, és 30 m2/h felületi teljesítménnyel rendelkezik. Megtisztíthatja vele a kerékpárokat, motorkerékpárokat, kerti szerszámokat, erkély- és kerti bútorokat, a kerti kerítést vagy a teraszlapokat. A víznyomásos mosó autómosáshoz is alkalmas.
Szennymaró és Vario szórócső 3 nyomásfokozattal
A Vario-Power szórócső három nyomásfokozattal és egy tisztítószer-fokozattal rendelkezik, amelyek között a cső elfordításával válthat. A nyomást 20 bar és 130 bar között állíthatja be. Az előre beállított nyomásfokozat a Power Control pisztoly kijelzőjén olvasható le. A tisztítószer-fokozat a tisztítószer egyszerű felhordására szolgál. A szennymaró a nagy teljesítményű rotorfúvókával olyan erőteljes sugarat hoz létre, amely még a makacs szennyeződéseket is feloldja.Tisztítószer Plug'n'Clean technológiával
Ápolja és védje a felületeket a megfelelő tisztítószerrel, és így biztosítsa a fenntartható tisztítást. A Kärcher K 4 a Plug'n'Clean tisztítószeres flakonokhoz való innovatív csatlakozószerkezettel rendelkezik, ami jelentősen megkönnyíti a felhordást. Nyissa ki a palackot, csatlakoztassa fejjel lefelé a készülékhez, és válassza ki a tisztítási fokozatot a szórócsövön.Kényelmes használat
A magasnyomású pisztoly, a tömlő és a csövek praktikus Quick Connect csatlakozóval felszereltek, amely biztonságos csatlakozást és gyors cserét biztosít. A teleszkópos fogantyú segítségével a magasnyomású mosót könnyen a használati helyre lehet húzni, és egyúttal helytakarékosan tárolható. A praktikus parkolási pozíciónak köszönhetően minden tartozék gyorsan kéznél van. Alacsony súlypontjával és meghosszabbított állítólábával a K 4 nagy stabilitást biztosít.Támogatás a Kärcher Home & Garden App segítségével
A Kärcher Home & Garden alkalmazás használati tanácsadójával ajánlásokat kaphat az adott tisztítási helyzethez, így tökéletes tisztítási eredményeket érhet el. Javaslatokat kaphat például a megfelelő nyomásfokozat kiválasztására és a megfelelő tisztítószer alkalmazására vonatkozóan. A Kärcher szakértők tippjeivel Ön is tisztítási szakértővé válhat. Ezenkívül az alkalmazás információkat nyújt a készülékről, tartalmaz egy összeszerelési útmutatót, karbantartási- és ápolási utasításokat, valamint hozzáférést biztosít a Kärcher szervizportálhoz.Tartalom
| Kärcher K 4 Power Control Home magasnyomású mosó |
| G 160 Q Power Control magasnyomású pisztoly |
| Vario Power VP 145 szórócső |
| DB 145 szennymaró |
| Magasnyomású tömlő 8 m |
| Quick Connect csatlakozók |
| Plug'n'Clean tisztítószeres berendezés |
| Vízhűtéses motor |
| Beépített vízszűrő |
| Adapter A3/4 colos kerti tömlőcsatlakozóhoz |
| Soft Bag |
A gyártó adatai
Alfred Kärcher SE & Co. KG
Alfred-Kärcher-Strasse 28-40
71364 Winnenden
info@karcher.com
4054278618227
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Bemenő víz maximális hőmérséklete: | 40 °C |
| Maximális nyomás: | 130 bar |
| Tömlőhossz: | 8 m |
| Vízszállítás: | 420 l/h |
| Teljesítmény: | 1 800 W |
| Vízfelszívás: | Vízszívással |
| Mosókefe: | Mosókefe nélkül |
| Szórószár: | Sugárzócsővel |
| Tisztítószertartály: | Tisztítószer tartály nélkül |
| Beépített finom vízszűrő: | Beépített finom vízszűrővel |
| Magasnyomású pisztoly: | Nagynyomású pisztollyal |
| Felülettisztító: | Felülettisztító nélkül |
| Szennymaró: | Szennyfúvóval |
| Automatikus kábelcsévélés: | Automatikus kábeltekercselés nélkül |
| Beépített tömlődob: | Integrált tömlődob nélkül |
| Nyomásszintek száma (darab): | 3 Darab |
| Meghajtás: | Elektromos |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 11,5 kg |
| Magasság: | 58,8 cm |
| Szélesség: | 40,2 cm |
| Mélység: | 30,6 cm |





















