Kärcher K 5 WCM Premium magasnyomású mosó
Cikkszám 4992798Termékleírás
Cikkszám 4992798
Csúcstisztítás, csúcsteljesítmény: A vízhűtéses motorral és tömlőcsévélővel ellátott K 5 WCM Premium magasnyomású tisztító ideális az utak, teraszok és autók szennyeződéséhez. Erőteljes teljesítmény és hosszú élettartam: A K 5 WCM Premium nagy teljesítményű, vízhűtéses motorjával pillanatok alatt eltávolítja a szennyeződéseket. A mellékelt sugárcsövekkel az utak, teraszok és autók szükség szerint tisztíthatók. A Vario Power szórócsövön (VPS) a nyomás kényelmesen, egyszerű elforgatással állítható - a különösen célzott és felületkímélő tisztítás érdekében. További nagyszerű tulajdonságai a forgó foltfúvókával ellátott szennyeződésvágó, a beépített tömlődob a praktikus tároláshoz közvetlenül a készüléken, valamint a beépített vízszűrő, amely megbízhatóan megvédi a szivattyút a szennyeződésrészecskéktől.
A gyártó adatai
Alfred Kärcher SE & Co. KG
Alfred-Kärcher-Strasse 28-40
71364 Winnenden
info@karcher.com
4054278907192
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Bemenő víz maximális hőmérséklete: | 40 °C |
| Tömlőhossz: | 8 m |
| Vízszállítás: | 500 l/h |
| Teljesítmény: | 2 100 W |
| Vízfelszívás: | Vízszívás nélkül |
| Mosókefe: | Mosókefe nélkül |
| Szórószár: | Sugárzócsővel |
| Tisztítószertartály: | Tisztítószer tartállyal |
| Beépített finom vízszűrő: | Beépített finom vízszűrővel |
| Magasnyomású pisztoly: | Nagynyomású pisztollyal |
| Felülettisztító: | Felülettisztító nélkül |
| Szennymaró: | Szennyfúvóval |
| Automatikus kábelcsévélés: | Automatikus kábeltekercselés nélkül |
| Beépített tömlődob: | Integrált tömlődobbal |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 14,6 kg |
| Magasság: | 42,3 cm |
| Szélesség: | 39,7 cm |
| Mélység: | 59,1 cm |













