Kärcher KHB 6 Battery Set kézi mosópisztoly
Cikkszám 4706784Termékleírás
Cikkszám 4706784
A Kärcher KHB 6 Battery Set közepes nyomású tisztító egy könnyen kézben tartható akkumulátoros közepes nyomású tisztító. Például kerti székek vagy kerékpárok gond nélkül tisztíthatók vele.
Maximális mozgásszabadság az akkumulátornak köszönhetően
24 bar nyomásával igen hatékony ez a tisztító és egyszerű tisztítást biztosít. Mivel a tisztító akkumulátorral működik, így mobilisan használható. Ezért elektromos csatlakozás nélkül maximális a mozgásszabadság és a rugalmasság a tisztítás során.
Egyszerű csere a Quick Connect fúvókákkal
További rugalmasság a különböző fúvókáknak köszönhetően. Különféle tisztítás végezhető velük. Emellett a Quick Connect fúvókák igen egyszerűen cserélhetők.
Lítium-ion akkumulátor
Az akkumulátor a lítium-ion celláknak köszönhetően igen hosszú élettartamú és különösen nagy teljesítményű. A valós idejű LCD akkumulátor-kijelzőnek köszönhetően mindig látható az akkumulátor kapacitás és hogy mennyi idő van még vissza a töltésből. Különösen praktikus a fennmaradó üzemidő kijelzése. Így mindig tudja, hogy mikor kell újra feltölteni az akkumulátort. Ha az akkumulátor lemerült, akkor a Kärcher 18 V Battery Power platformmal kell feltölteni.
A gyártó adatai
Alfred Kärcher SE & Co. KG
Alfred-Kärcher-Strasse 28-40
71364 Winnenden
info@karcher.com
4054278636757
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Maximális nyomás: | 24 bar |
| Vízszállítás: | 200 l/h |
| Szórószár: | Sugárzócsővel |
| Beépített finom vízszűrő: | Beépített finom vízszűrővel |
| Felülettisztító: | Felülettisztító nélkül |
| Szennymaró: | Szennyfúvóval |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 2,46 kg |
| Magasság: | 25,0 cm |
| Szélesség: | 9,0 cm |
| Mélység: | 30,0 cm |

































