Kärcher magasnyomású mosó K 4 Power Control Flex 130 bar 420 l/h
Cikkszám 5270111Termékleírás
Cikkszám 5270111
A 130 bar nyomású és 420 l/h teljesítményű Kärcher K 4 Power Control Flex magasnyomású mosó nagyobb kontrollt biztosít a tisztítás során. Ez a PremiumFlex tömlővel és G 160 Q Power Control pisztollyal ellátott modell közepes szennyeződések teraszokról, kerti bútorokról és autókról való eltávolítására alkalmas. A K 4 Power Control Flex magasnyomású mosóval minden felület a megfelelő nyomással tisztítható. A Kärcher Home & Garden alkalmazásnak köszönhetően a megfelelő nyomás kiválasztása is nagyon egyszerű. Az alkalmazásba integrált alkalmazási tanácsadó praktikus tippekkel segíti a felhasználót bármilyen tisztítási feladat és tisztítandó tárgy esetén a tökéletes tisztítási eredmény érdekében.
A maximális ellenőrzés érdekében a nyomásfokozat egyszerűen beállítható a szórószár elfordításával, és a G 160 Q Power Control szórópisztolyon ellenőrizhető. A K 4 Power Control Flex további jellemzői a következők: Kärcher Plug 'n' Clean tisztítószer-rendszer, amely lehetővé teszi a tisztítószer könnyű cseréjét, a PremiumFlex magasnyomású tömlő a kényelmes használat érdekében, a teleszkópos fogantyú a kényelmes szállításért, a Quick Connect rendszer, amely lehetővé teszi a magasnyomású tömlőnek a készülékbe és a pisztolyba való könnyed és időtakarékos bepattintását és az abból való kipattintását, valamint a parkolóállás, hogy a tartozékok mindig kéznél legyenek.
Műszaki adatok
- Áramtípus: 230 / 50 (V/Hz)
- Nyomás: 20 - max. 130 bar / 2 - max. 13 MPa
- Szállítási mennyiség: max. 420 (l/h)
- Felületkapacitás: 30(m²/h)
- Belépési hőmérséklet: max. 40 °C
- Csatlakozási teljesítmény: 1,8 kW
- Csatlakozókábel: 5 méter
- Szín: sárga
- Súly tartozékok nélkül: 11,9 kg
- Súly csomagolással együtt: 14,8 kg
- Méretek (H × Sz × Ma): 40,5 cm x 30,6 cm x 58,4 cm
A csomag tartalma
- Nagynyomású pisztoly: G 160 Q Power Control
- Vario Power Jet
- Szennymaró
- Magasnyomású tömlő: 8 m, PremiumFlex
- Adapter kerti tömlőcsatlakozás A 20 mm (3/4")
Felszereltség
- Integrált tárolóháló
- Készülékoldali Quick Connect
- Tisztítószerbetét a Plug 'n' Clean rendszeren keresztül
- Teleszkópos fogantyú
- Vízhűtéses motor
- Beépített vízszűrő
Alkalmazási területek
- Kerékpárok
- Kerti gépek és szerszámok
- Kerti/terasz-/erkélybútor
- A ház és a kert körüli felületek
- Motorkerékpárok és robogók
- Kisautók
A gyártó adatai
Alfred Kärcher SE & Co. KG
Alfred-Kärcher-Strasse 28-40
71364 Winnenden
info@karcher.com
4066529122599
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Bemenő víz maximális hőmérséklete: | 40 °C |
| Maximális nyomás: | 130 bar |
| Tömlőhossz: | 8 m |
| Vízszállítás: | 420 l/h |
| Teljesítmény: | 1 800 W |
| Vízfelszívás: | Vízszívással |
| Mosókefe: | Mosókefe nélkül |
| Szórószár: | Sugárzócsővel |
| Beépített finom vízszűrő: | Beépített finom vízszűrővel |
| Magasnyomású pisztoly: | Nagynyomású pisztollyal |
| Felülettisztító: | Felülettisztító nélkül |
| Szennymaró: | Szennyfúvóval |
| Automatikus kábelcsévélés: | Automatikus kábeltekercselés nélkül |
| Beépített tömlődob: | Integrált tömlődob nélkül |
| Teljesítmény: | 1 800 W |
| Nyomásszintek száma (darab): | 3 Darab |
| Feszültség: | 230 V |
| Kábelhossz (m): | 5 m |
| Töltőkészülék: | Töltő nélkül |
| Forgófúvókák: | Forgó fúvóka nélkül |
| Meghajtás: | Elektromos |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 11,9 kg |
| Magasság: | 58,4 cm |
| Szélesség: | 40,5 cm |
| Mélység: | 30,6 cm |



















