Kärcher magasnyomású mosó K 5 Premium Power Control Flex 145 bar 420 l/h
Cikkszám 5270053Termékleírás
Cikkszám 5270053
A Kärcher K 5 Premium Power Control Flex Black magasnyomású mosó prémium tömlővel és G 160 Q Power Control pisztollyal különösen alkalmas a közepes felületeken, például kerti bútorokon, autókon és házfalakon lévő makacs szennyeződések tisztítására. A K 5 Premium Power Control Flex Black magasnyomású mosóval bármilyen felület a megfelelő nyomással tisztítható.
Magasnyomású mosó kényelmes felszereléssel, tömlődobbal
A 3 nyomásfokozattal rendelkező Power Control pisztollyal és az egyszerű nyomásbeállítást lehetővé tevő LED kijelzővel a víznyomású mosó kiválóan alkalmas különböző felületekhez. A vízhűtéses motor tartós és nagy teljesítményű. A maximális ellenőrzés érdekében egyszerűen állítsa be a nyomásfokozatot a sugárzócső elfordításával, és ellenőrizze a G 160 Q Power Control pisztolyon. A Plug and Clean rendszernek köszönhetően egyszerűen és gyorsan kicserélheti a tisztítószereket. Ezenkívül a rugalmas magasnyomású tömlő maximális mozgásszabadságot biztosít.Legyen Ön is takarítási szakértő a Kärcher Home & Garden App segítségével
Szerezze meg az átfogó alkalmazás-támogatást a Kärcher készülékéhez. Az applikációban talál egy alkalmazási tanácsadót, aki átfogó tanácsokat ad minden tisztítási feladatnál, valamint Kärcher szakértői tippeket és egyéni ajánlásokat a tisztítási feladattól függően. Találja meg a megfelelő nyomásbeállítást és tisztítószert. Az alkalmazás bármikor elérhető, és a tisztítás szakértőjévé teszi Önt. Az alkalmazás emellett mindenre kiterjedő szolgáltatást kínál, beleértve a készülékkel, az alkalmazással és a Kärcher szervizportállal kapcsolatos információkat is.Praktikus tartozék és könnyű szállítás
A kiváló minőségű alumínium teleszkópos fogantyúnak köszönhetően a felülettisztító könnyen szállítható. A Quick Connect rendszernek köszönhetően a nagynyomású tömlőt könnyen be- és kipattinthatja a készülékbe és a pisztolyba, így időt takaríthat meg. Ezenkívül parkolási helyzetben mindig kéznél tarthatja a tartozékokat. A kényelmes tömlődobnak köszönhetően a tömlő is könnyen tárolható.| G 160 Q Power Control magasnyomású pisztoly |
| Vario Power Jet sugárzócső |
| Integrált HD tömlős dob |
| Beépített tárolórendszer |
| Dirt Blaster |
| Szennymaró |
| Rugalmas Premium Flex magasnyomású tömlő 10 m |
| Tisztítószer-betét a Plug 'n' Clean rendszerrel |
| Vízhűtéses motor |
| Készülékoldali Quick Connect |
| Beépített vízszűrő |
| Teleszkópos fogantyú |
| Adapter kerti tömlő csatlakozó A3/4" |
Áram típusa V / Hz: 230 / 50
Nyomás bar / MPa: 20 - max. 145 / 2 - max. 14,5
Szállítási mennyiség l/h: max. 500
Felületkapacitás m2/h: 40
Bemeneti hőmérséklet °C: max. 40
Csatlakozási teljesítmény kW: 2,1
Csatlakozókábel m: 5
Szín: sárga
Tömeg tartozékok nélkül kg: 12,5
Tömeg csomagolással együtt kg: 16,2
Méretek (H × Sz × Ma) mm: 417 × 306 × 584
A gyártó adatai
Alfred Kärcher SE & Co. KG
Alfred-Kärcher-Strasse 28-40
71364 Winnenden
info@karcher.com
4066529127310
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Bemenő víz maximális hőmérséklete: | 40 °C |
| Maximális nyomás: | 145 bar |
| Vízszállítás: | 500 l/h |
| Teljesítmény: | 2 100 W |
| Vízfelszívás: | Vízszívással |
| Mosókefe: | Mosókefe nélkül |
| Szórószár: | Sugárzócsővel |
| Beépített finom vízszűrő: | Beépített finom vízszűrővel |
| Magasnyomású pisztoly: | Nagynyomású pisztollyal |
| Felülettisztító: | Felülettisztító nélkül |
| Szennymaró: | Szennyfúvóval |
| Beépített tömlődob: | Integrált tömlődob nélkül |
| Teljesítmény: | 2 100 W |
| Kertitömlő-csatlakozás (Zoll): | 0,5 Col |
| Nyomásszintek száma (darab): | 3 Darab |
| Feszültség: | 230 V |
| Kábelhossz (m): | 5 m |
| Meghajtás: | Elektromos |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 12,5 kg |
| Magasság: | 58,4 cm |
| Szélesség: | 30,6 cm |
| Mélység: | 41,7 cm |













