Kärcher magasnyomású mosó K2 Compact
Cikkszám 4291563Termékleírás
Cikkszám 4291563
A különösen kézre álló, K2 Compact, új dizájn magasnyomású mosó hatékonyan távolítja el a normál vagy kisebb szennyeződéseket a ház körül. Kedvező méretei lehetővé teszik a készülék könnyű mozgathatóságát, valamint a helytakarékos tárolást. A szivattyút vízszűrő védi a szennyeződésekkel szemben. Teljesítmény: 1400 W. Nyomás: max. 110 bar. Vízszállítás: 360 l/óra. Bemenő hőmérséklet: max. 40 °C. Ergonómikus markolat, nagy kábelakasztó, Easy-click tartozéktárolás jellemzi. Alapfelszereltség: pisztoly 4 m magasnyomású tömlővel és tartóval,1 állású szórószár, szennymaró, kábelakasztó, beépített finomvízszűrő, tisztítószerfelszívó tömlő. Felületteljesítménye 20 m2/óra. Súlya tartozékok nélkül: 3,7 kg.
A gyártó adatai
Alfred Kärcher SE & Co. KG
Alfred-Kärcher-Strasse 28-40
71364 Winnenden
info@karcher.com
4054278451596
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Bemenő víz maximális hőmérséklete: | 40 °C |
| Maximális nyomás: | 110 bar |
| Tömlőhossz: | 4 m |
| Vízszállítás: | 360 l/h |
| Teljesítmény: | 1 400 W |
| Vízfelszívás: | Vízszívás nélkül |
| Mosókefe: | Mosókefe nélkül |
| Szórószár: | Sugárzócsővel |
| Tisztítószertartály: | Tisztítószer tartály nélkül |
| Beépített finom vízszűrő: | Beépített finom vízszűrővel |
| Magasnyomású pisztoly: | Nagynyomású pisztollyal |
| Felülettisztító: | Felülettisztító nélkül |
| Szennymaró: | Szennyfúvóval |
| Automatikus kábelcsévélés: | Automata kábeltekercseléssel |
| Beépített tömlődob: | Integrált tömlődob nélkül |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 550 g |
| Magasság: | 31,9 cm |
| Szélesség: | 20,0 cm |
| Mélység: | 40,0 cm |



