Kärcher magasnyomású mosó K5 Black Power Control 145 bar 500 l/h
Cikkszám 4307450Termékleírás
Cikkszám 4307450
A Kärcher K5 Black Power Control magasnyomású mosóval a közepes szennyeződéseket pillanatok alatt eltávolíthatja. Akár padlófelületekről, falakról, motorkerékpárokról, kerékpárokról vagy autókról legyen is szó. A magasnyomású mosó gyorsan és tisztán végzi munkáját a nagy, 500 l/h (0,0001 m3/s) átfolyási sebességnek és a 20 bar és 145 bar közötti üzemi nyomásnak köszönhetően. A 8 m hosszú magasnyomású tömlővel jelentős hatótávolsággal rendelkezik. Az akár 40 m2/h felületi teljesítménynek köszönhetően hatékonyan dolgozhat.
Vario Power szórószár - egy igazi mindenes
A Vario Power szórószár lehetővé teszi, hogy a szóró nyomását a kívánt szintre állítsa be. A három nyomásfokozat és egy tisztítószer-fokozat segítségével minden alkalmazási területre megtalálhatja a megfelelő beállítást. A szennymaróval a legmakacsabb szennyeződéseket is eltávolíthatja. A két lehetőség kombinációja a Kärcher K5-öt abszolút mindenessé teszi.
Maximális kényelem a munka során
A beépített LED-kijelzőn folyamatosan ellenőrizheti az aktuális nyomásfokozat és a tisztítószert is. Az állvány és az alacsony súlypont biztosítja, hogy a magasnyomású mosó mindig szilárdan álljon, és munka közben ne boruljon fel. A K5 szállításának megkönnyítése érdekében a készüléket egy kiegészítő fogantyúval látták el. Ezenkívül a magasnyomású mosónak kihúzható teleszkópos fogantyúja van, ami megkönnyíti a gép beállítását és annak elpakolását is.
Hosszú élettartam és nagy teljesítmény
A magasnyomású mosó vízhűtéses motorral van felszerelve, amely teljesítményével és tartósságával egyaránt kitűnik. A vízhűtéses motorok élettartama tízszer hosszabb, mint a hagyományos univerzális motoroké. Ennek oka általában az, hogy nincsenek kopó alkatrészek, például szénkefék. Az alacsonyabb fordulatszám szintén hozzájárul a hosszabb élettartamhoz. Ráadásul a motor ezért csak fele olyan hangosan működik, mint a hagyományos motorok. A beépített vízszűrőnek köszönhetően a vízkőlerakódások és a szennyeződések kisebb mennyiségben ülepednek le, mivel jobban védve vannak tőle.
Plug n Clean - egyszerű adagolás és gyors tisztítószercsere
A praktikus tisztítószer-szabályozás lehetővé teszi, hogy az szintet teljesen egyénileg állítsa be. A tisztítószerek cseréje is pillanatok alatt megtörténik, így szükség szerint gyorsan és egyszerűen változtathat.
A gyártó adatai
Alfred Kärcher SE & Co. KG
Alfred-Kärcher-Strasse 28-40
71364 Winnenden
info@karcher.com
4054278684079,4054278828800
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Bemenő víz maximális hőmérséklete: | 40 °C |
| Maximális nyomás: | 145 bar |
| Tömlőhossz: | 10 m |
| Vízszállítás: | 500 l/h |
| Teljesítmény: | 2 100 W |
| Vízfelszívás: | Vízszívással |
| Mosókefe: | Mosókefe nélkül |
| Szórószár: | Sugárzócsővel |
| Tisztítószertartály: | Tisztítószer tartály nélkül |
| Beépített finom vízszűrő: | Beépített finom vízszűrővel |
| Magasnyomású pisztoly: | Nagynyomású pisztollyal |
| Felülettisztító: | Felülettisztító nélkül |
| Szennymaró: | Szennyfúvóval |
| Automatikus kábelcsévélés: | Automatikus kábeltekercselés nélkül |
| Beépített tömlődob: | Integrált tömlődobbal |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 15,8 kg |
| Magasság: | 37,0 cm |
| Szélesség: | 59,1 cm |
| Mélység: | 39,7 cm |























