Kärcher magasnyomású mosó K7 Smart Control Home T5 fekete
Cikkszám 4524393Termékleírás
Cikkszám 4524393
A Kärcher K7 Smart Control Home magasnyomású mosó a praktikus Bluetooth funkcióval még egyszerűbbé és hatékonyabbá teszi a takarítást. A víznyomásos tisztító alkalmas bármilyen takarítási munkához a kertben és a ház körül egyaránt. Könnyedén és erőteljesen tisztíthat kerékpárokat, motorkerékpárokat, autókat, kerti szerszámokat, kerti és teraszbútorokat vagy medencéket is.
Magasnyomású mosó intelligens vezérléssel Bluetooth-on keresztül
A K 7 magasnyomású mosó Bluetooth-on keresztül lehet párosítani a Kärcher Home & Garden alkalmazással egy okostelefonon keresztül. Az alkalmazás tippeket és trükköket kínál a különböző tisztítási tárgyakon alkalmazandó helyes használattal kapcsolatban. Az alkalmazás további előnyei az összeszerelési útmutató, valamint a karbantartási és ápolási tippek és érdekes statisztikák, például a vízmegtakarítással kapcsolatban.
Magasnyomású mosó felülettisztítóval és 3 az 1-ben kő és homlokzattisztítóval a Home Kit-ben
A felülettisztító két magasnyomású forgó fúvókával van felszerelve, és a felületek fröccsenésmentes tisztítására szolgál. A beépített nagy teljesítményű fúvókával erősen tisztíthatja a sarkokat és a széleket. A fúvókák magassága állítható, így a felülethez igazíthatók. A lábkapcsolóval könnyen válthat a különböző fúvókák között. A kétkezes fogantyúnak köszönhetően még a függőleges tisztítás is gond nélkül lehetséges. A kő- és homlokzattisztító egy használatra kész, egyedi összetételű tisztítószer a felületek ápolására.
Ellenőrzött nyomásszabályozás a Smart Control pisztolynak köszönhetően
A magasnyomású pisztoly kényelmesen illeszkedik a kézbe, és magas szintű vezérlést biztosít. A pisztoly LCD-kijelzőjén keresztül állíthatja be a nyomást, és 20 bar - 180 bar között választhat. Az App az alkalmazástól függően továbbítja az ideális nyomást. A kiválasztott beállítás megjelenik a kijelzőn és az alkalmazásban. Ezenkívül a tisztítószer adagolását is beállíthatja a kijelzőn keresztül. Az extra teljesítményt biztosító Boost üzemmód bekapcsolható elszigetelt, erős szennyeződések esetén.
3 az 1-ben Multi Jet szórószár a rugalmas munkavégzéshez
A szórószár három különböző szórósugarat kínál, amelyek között egyszerűen a szórószár elfordításával válthat. A lapos fúvóka ideális a felületek tisztítására, a rotoros fúvóka a piszkos sarkokat és éleket is megtisztítja, a tisztítószer fúvókával pedig tisztítószert is fel lehet vinni. Az innovatív Plug n Clean rendszer lehetővé teszi a tisztító- vagy ápolószerek cseréjét egyetlen mozdulattal. Az adagolás a pisztolyon lévő beállításon keresztül történik.
Magas szintű kényelem munka közben
A pisztoly és a szórószár könnyen csatlakoztatható bajonettzárnak köszönhetően. A Kärcher Quick-Connect rendszer segítségével a magasnyomású tömlő könnyen fel- és lekattintható a készülékre és a szórópisztolyra. A pisztoly azonnal kéznél van, és a munka rövid szüneteiben a szórószárral együtt letehető. A teleszkópos fogantyú kihúzva kényelmes húzási magasságot biztosít. A 10 m hosszú kábel elegendő mozgási szabadságot biztosít, és a tömlő feltekerésének köszönhetően a munka után szépen elrendezhető. A stabil állvány és a készülék alacsony súlypontja biztosítja a munka közbeni stabilitást.
| Kärcher K 7 Smart Control Home |
| Home Kit: Felülettisztító T5 és 1l 3 az 1-ben kő- és homlokzattisztító |
| Magasnyomású pisztoly G 180 Q Smart Control |
| Multi Jet 3 az 1-ben szórószár |
| Magasnyomású tömlő 10 m |
| Vízhűtéses motor |
| Beépített vízszűrő |
| Adapter kerti tömlő csatlakozó A3/4" |
| Puha táska |
A gyártó adatai
Alfred Kärcher SE & Co. KG
Alfred-Kärcher-Strasse 28-40
71364 Winnenden
info@karcher.com
4054278827902,4054278842356
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Bemenő víz maximális hőmérséklete: | 60 °C |
| Maximális nyomás: | 180 bar |
| Tömlőhossz: | 10 m |
| Vízszállítás: | 600 l/h |
| Vízfelszívás: | Vízszívással |
| Mosókefe: | Mosókefe nélkül |
| Szórószár: | Sugárzócsővel |
| Tisztítószertartály: | Tisztítószer tartállyal |
| Beépített finom vízszűrő: | Beépített finom vízszűrővel |
| Magasnyomású pisztoly: | Nagynyomású pisztollyal |
| Felülettisztító: | Felülettisztítóval |
| Szennymaró: | Szennyfúvóval |
| Automatikus kábelcsévélés: | Automatikus kábeltekercselés nélkül |
| Beépített tömlődob: | Integrált tömlődob nélkül |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 21,9 kg |
| Magasság: | 78,8 cm |
| Szélesség: | 59,1 cm |
| Mélység: | 39,7 cm |



















