Kärcher magasnyomású tisztító K 7 Smart Control Flex Home T5 180 bar 500 l/h
Cikkszám 5270079Termékleírás
Cikkszám 5270079
Kärcher K 7 Smart Control Flex Home T5 magasnyomású tisztító
A Kärcher K 7 Smart Control Flex Home T5 magasnyomású tisztító nagy teljesítményű magasnyomású tisztító, amely ideális nagy területek és makacs szennyeződések tisztítására a ház körül.
Smart Control és Bluetooth-kapcsolattal felszerelt, a készülék applikáción keresztül vezérelhető és testre szabható.
Termékleírás
A K 7 Smart Control vízhűtéses motorjával nagy teljesítményt és hosszú élettartamot biztosít.
A Bluetooth kapcsolatnak köszönhetően a magasnyomású tisztító csatlakoztatható a Kärcher Home & Garden App-hoz, amely értékes tippeket és beállításokat kínál a különböző tisztítási feladatokhoz. Az otthoni készlet tartalmazza a T5 felülettisztítót és egy tisztítószert is.
Szállítási terjedelem
- Smart Control magasnyomású pisztoly
- Vario Power Jet fúvóka
- Dirt Blaster -
Flex magasnyomású tömlő
- T5 felülettisztító
- Tisztítószer
- Integrált vízszűrő
Jellemzők
- Smart Control: Bluetooth-on keresztül vezérelhető és a Kärcher-en keresztül személyre szabott tisztítási tippekkel
- AppPlug 'n' Clean rendszer: Gyors és egyszerű tisztítószercsere
- Tartós motor: A vízhűtéses motor nagy teljesítményt és hosszú élettartamot biztosít
Tartozékok
A kiegészítő tartozékok, például a speciális fúvókák és kefék sokoldalú alkalmazást tesznek lehetővé, ideálisak a különböző felületek alapos tisztítási igényeihez.
Összegzés
A Kärcher K 7 Smart Control Flex Home T5 a legmodernebb technológiát kínálja és rugalmas alkalmazási lehetőségeket biztosít az igényes tisztítási feladatokhoz.
Ideális nagy területek tisztítására, és a tartozékok széles választékával ideális a kültéri területek hatékony és alapos tisztításához.
A gyártó adatai
Alfred Kärcher SE & Co. KG
Alfred-Kärcher-Strasse 28-40
71364 Winnenden
info@karcher.com
4066529125798
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Bemenő víz maximális hőmérséklete: | 60 °C |
| Maximális nyomás: | 145 bar |
| Tömlőhossz: | 10 m |
| Vízszállítás: | 500 l/h |
| Teljesítmény: | 3 000 W |
| Vízfelszívás: | Vízszívás nélkül |
| Mosókefe: | Mosókefe nélkül |
| Szórószár: | Sugárzócsővel |
| Tisztítószertartály: | Tisztítószer tartály nélkül |
| Beépített finom vízszűrő: | Beépített finom vízszűrővel |
| Magasnyomású pisztoly: | Nagynyomású pisztollyal |
| Felülettisztító: | Felülettisztítóval |
| Szennymaró: | Szennyfúvóval |
| Automatikus kábelcsévélés: | Automatikus kábeltekercselés nélkül |
| Beépített tömlődob: | Integrált tömlődobbal |
| Teljesítmény: | 3 000 W |
| Kertitömlő-csatlakozás (Zoll): | 0,5 Col |
| Nyomásszintek száma (darab): | 3 Darab |
| Feszültség: | 230 V |
| Kábelhossz (m): | 5 m |
| Töltőkészülék: | Töltő nélkül |
| Forgófúvókák: | Forgó fúvókával |
| Meghajtás: | Elektromos |
| Az akkumulátor töltési ideje: | 0 /perc |
| Akku: | Akku nincs mellékelve |
| Akku-élettartam max. terhelésnél: | 0 |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 21,8 kg |
| Magasság: | 66,9 cm |
| Szélesség: | 33,0 cm |
| Mélység: | 45,9 cm |

















