Kärcher nagynyomású mosó k 2 otthon és autó
Cikkszám 5237029Termékleírás
Cikkszám 5237029
A K 2 Classic Car & Home magasnyomású mosó kisebb alkalmazásokhoz és könnyű szennyeződésekhez könnyen tárolható és szállítható. Az autó tisztító készlet és a Home Kit tartozék.
A gyártó adatai
Alfred Kärcher SE & Co. KG
Alfred-Kärcher-Strasse 28-40
71364 Winnenden
info@karcher.com
4066529048295
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Bemenő víz maximális hőmérséklete: | 40 °C |
| Maximális nyomás: | 110 bar |
| Tömlőhossz: | 3 m |
| Vízszállítás: | 360 l/h |
| Szórószár: | Sugárzócsővel |
| Magasnyomású pisztoly: | Nagynyomású pisztollyal |
| Szennymaró: | Szennyfúvóval |
| Teljesítmény: | 1 400 W |
| Kábelhossz (m): | 5 m |
| Meghajtás: | Elektromos |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 6,4 kg |
| Magasság: | 31,2 cm |
| Szélesség: | 40,0 cm |
| Mélység: | 29,5 cm |



