Kärcher nagynyomású mosó k 4 classic
Cikkszám 5237037Termékleírás
Cikkszám 5237037
Könnyen szállítható és gyorsan elpakolható: a K 4 Classic magasnyomású mosó, teleszkópos fogantyúval, rendszeres használatra, mérsékelt szennyeződések esetén.
A gyártó adatai
Alfred Kärcher SE & Co. KG
Alfred-Kärcher-Strasse 28-40
71364 Winnenden
info@karcher.com
4066529041388
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Bemenő víz maximális hőmérséklete: | 40 °C |
| Maximális nyomás: | 130 bar |
| Tömlőhossz: | 6 m |
| Vízszállítás: | 420 l/h |
| Szórószár: | Sugárzócsővel |
| Magasnyomású pisztoly: | Nagynyomású pisztollyal |
| Szennymaró: | Szennyfúvóval |
| Teljesítmény: | 1 800 W |
| Kábelhossz (m): | 5 m |
| Meghajtás: | Elektromos |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 5,8 kg |
| Magasság: | 25,8 cm |
| Szélesség: | 49,3 cm |
| Mélység: | 29,3 cm |





