Kärcher magasnyomású mosó K 5 Comfort Premium eco!Booster 145 bar 500 l/h
Cikkszám 5450127Termékleírás
Cikkszám 5450127
A Kärcher K 5 Comfort Premium eco!Booster magasnyomású mosó maximális hatékonyságot kínál, és új dimenzióba emeli a tisztítást. Lenyűgöző, 40 m²/h felületi teljesítményével ez az energiabomba ideális választás a ház körül és a kertben előforduló, közepesen erős szennyeződésekhez.
A tartós, vízhűtéses motorral felszerelt készülék minden alkalommal maximális megbízhatóságot nyújt. Válassza a világ első számú márkáját a magasnyomású mosók között, hogy ingatlana valóban ragyoghasson!
Hatékony tisztítási teljesítmény:
A 145 bar maximális nyomással és az 500 l/h maximális átfolyási sebességgel könnyedén és alaposan eltávolíthatja a szennyeződéseket.
Az innovatív eco!BoosterA normál lapos sugárhoz képest 50%-kal nagyobb tisztítási teljesítmény. Ez meggyorsítja a tisztítást, valamint értékes vizet és energiát takarít meg.
Sokoldalú 4 az 1-ben Multi Jet szórószár
Élvezze a maximális kényelmet, lándzsacsere nélkül! Egy egyszerű forgatással négy különböző permetezési mód között válthat a különböző tisztítási feladatokhoz.
Beépített magasnyomású tömlődob
A 10 méter hosszú, extra rugalmas PremiumFlex magasnyomású tömlő könnyen fel- és letekerhető, és gondoskodik a készülék maximális rendezettségéről.
Ergonómia és kényelem
A modern G 180 Q Comfort Hold pisztoly a készülék tartásához szükséges erő érezhető csökkentésével nagy felületeken is fáradtságmentes munkát biztosít.
Jól átgondolt minőség otthonába
A jól bevált, Európában gyártott Kärcher minőségben bátran megbízhat, melynek egyik ékes példája az erőteljes alumíniumszivattyú. A készülék jól átgondolt kialakítása a rendezett kábel- és tömlővezetéssel, valamint a 2 az 1-ben tisztítószer-koncepcióval minden eddiginél kényelmesebbé teszi a használatot. A praktikus vízfelszívásnak köszönhetően a készüléket akár alternatív forrásból származó vízzel is használhatja.
A gyártó adatai
Alfred Kärcher SE & Co. KG
Alfred-Kärcher-Strasse 28-40
71364 Winnenden
info@karcher.com
4066529225580
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Bemenő víz maximális hőmérséklete: | 40 °C |
| Maximális nyomás: | 145 bar |
| Tömlőhossz: | 10 m |
| Vízszállítás: | 500 l/h |
| Vízfelszívás: | Vízszívással |
| Szórószár: | Sugárzócsővel |
| Beépített finom vízszűrő: | Beépített finom vízszűrővel |
| Magasnyomású pisztoly: | Nagynyomású pisztollyal |
| Beépített tömlődob: | Integrált tömlődobbal |
| Teljesítmény: | 2 100 W |
| Feszültség: | 230 V |
| Kábelhossz (m): | 5 m |
| Meghajtás: | Elektromos |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 13,3 kg |
| Magasság: | 66,8 cm |
| Szélesség: | 34,6 cm |
| Mélység: | 41,7 cm |

























