Kärcher magasnyomású mosó K 6 Comfort Premium Car & Home 160 bar 510 l/h
Cikkszám 5450135Termékleírás
Cikkszám 5450135
A Kärcher K 6 Comfort Premium Car & Home magasnyomású mosó maximális hatékonyságot nyújt otthona és járműve számára, és új szintre emeli a tisztaságot. Ideális megoldás olyan igényes felhasználók számára, akiknek fontos a teljesítmény és a tartósság.
A vízhűtéses motornak és az 50 m²/h felületi teljesítménynek köszönhetően magabiztosan és megbízhatóan végezheti el a ház és a kert körüli takarítási munkákat. Válassza a világ első számú márkáját a magasnyomású mosók között, hogy ingatlana új fényben ragyoghasson!
Lenyűgöző teljesítmény
A 160 bar maximális nyomással és az 510 l/h maximális átfolyási sebességgel hatékonyan távolíthatja el a szennyeződéseket az utakról, a teraszokról és a járművekről.
Exkluzív autós és otthoni csomag
Ez a csomag nem hagy kívánnivalót maga után. Tartalmazza a T 5 felülettisztítót a fröccsenésmentes padlótisztításhoz, és a teljes autós készletet habfúvókával, forgó mosókefével és autósamponnal, a jármű teljes körű ápolásához.
Maximálisan könnyű használat
A beépített tömlődob segítségével a tízméteres PremiumFlex nagynyomású tömlő könnyen fel- és letekerhető, így biztosítható a rendezettség és az anyag védelme.
Változatos szórószárak
A Vario Power Jet segítségével egyszerű elforgatással szabályozhatja a nyomást, a szennymaró pedig a legmakacsabb lerakódásokat is fellazítja a forgó pontsugárral.
Tartós minőség
Az Európában gyártott, masszív konstrukció és a tartós használatra tervezett, kiváló minőségű alumíniumszivattyú önmagáért beszél.
Jól átgondolt részletek a még jobb végeredményért
A Plug 'n' Clean rendszernek köszönhetően a tisztítószerek gyorsan, egyetlen mozdulattal, körülményes utántöltés nélkül cserélhetők. Az ergonomikus G 180 Q magasnyomású pisztoly folyamatosan gondoskodik a kényelmes használatról. A munka végeztével az összes tartozék helytakarékosan, közvetlenül a készüléken tárolható.
A gyártó adatai
Alfred Kärcher SE & Co. KG
Alfred-Kärcher-Strasse 28-40
71364 Winnenden
info@karcher.com
4066529220868
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Bemenő víz maximális hőmérséklete: | 40 °C |
| Maximális nyomás: | 160 bar |
| Tömlőhossz: | 10 m |
| Vízszállítás: | 510 l/h |
| Vízfelszívás: | Vízszívással |
| Mosókefe: | Mosókefével |
| Szórószár: | Sugárzócsővel |
| Beépített finom vízszűrő: | Beépített finom vízszűrővel |
| Magasnyomású pisztoly: | Nagynyomású pisztollyal |
| Felülettisztító: | Felülettisztítóval |
| Beépített tömlődob: | Integrált tömlődobbal |
| Teljesítmény: | 2 200 W |
| Feszültség: | 230 V |
| Kábelhossz (m): | 5 m |
| Meghajtás: | Elektromos |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 13,8 kg |
| Magasság: | 66,8 cm |
| Szélesség: | 34,6 cm |
| Mélység: | 41,7 cm |

















