Kärcher magasnyomású mosó K 7 Comfort Premium eco!Booster 180 bar 600 l/h
Cikkszám 5450119Termékleírás
Cikkszám 5450119
A Kärcher K 7 Comfort Premium eco!Booster magasnyomású mosó maximális tisztítási teljesítményt nyújt, és új dimenzióba emeli a magasnyomású tisztítást. 60 m2/h felületi teljesítményével ez az energiabomba a legnagyobb igénybevételt támasztó feladatokhoz is kiváló.
A vízhűtéses motorral felszerelt készülék maximális hatékonyságot kínál maximális üzemidővel. Válassza a világ első számú márkáját a magasnyomású mosók között, hogy ingatlana valóban ragyoghasson!
Extrém teljesítmény
A 180 bar maximális nyomással és a 600 l/h maximális átfolyási sebességgel még a legmakacsabb szennyeződésekkel is megbirkózhat, a fal- és útfelületeken egyaránt.
Az innovatív eco!Booster
A normál lapos sugárhoz képest 50%-kal nagyobb tisztítási teljesítmény. Ezzel nem csak időt takaríthat meg, hanem az olyan értékes erőforrásokat is kímélheti, mint a víz és az energia.
4 az 1-ben Multi Jet szórószár
Maximális sokoldalúság egyetlen lándzsában! A szóráskép a szórószáron lévő fej elfordításával egyszerűen, a lándzsa cseréje nélkül megváltoztatható.
Beépített magasnyomású tömlődob
A 10 méter hosszú, extra rugalmas PremiumFlex magasnyomású tömlő kényelmesen tárolható, és hihetetlen mozgásszabadságot biztosít munka közben.
Színtiszta ergonómia
A G 180 Q Comfort Hold szórópisztoly a készülék tartásához szükséges erő csökkentésével érezhetően tehermentesíti a kezet, így nagy felületek hosszú ideig tartó tisztításához is ideális.
Minőség, amelyre számíthat
A Made in Europe címke és az erőteljes alumíniumszivattyú egyaránt az európai mérnöki tudomány iskolapéldája. A készülék jól átgondolt kialakítása a rendezett kábel- és tömlővezetéssel, valamint a 2 az 1-ben tisztítószer-koncepcióval minden eddiginél kényelmesebbé teszi a használatot.
A gyártó adatai
Alfred Kärcher SE & Co. KG
Alfred-Kärcher-Strasse 28-40
71364 Winnenden
info@karcher.com
4066529220882
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Bemenő víz maximális hőmérséklete: | 60 °C |
| Maximális nyomás: | 180 bar |
| Tömlőhossz: | 10 m |
| Vízszállítás: | 600 l/h |
| Vízfelszívás: | Vízszívással |
| Szórószár: | Sugárzócsővel |
| Beépített finom vízszűrő: | Beépített finom vízszűrővel |
| Magasnyomású pisztoly: | Nagynyomású pisztollyal |
| Beépített tömlődob: | Integrált tömlődobbal |
| Teljesítmény: | 3 000 W |
| Feszültség: | 230 V |
| Kábelhossz (m): | 5 m |
| Meghajtás: | Elektromos |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 18,8 kg |
| Magasság: | 75,0 cm |
| Szélesség: | 35,4 cm |
| Mélység: | 46,5 cm |































