Magasnyomású mosó 2500 W 170 bar 498 I / h HD - 170 / 498
Cikkszám 5410204Termékleírás
Cikkszám 5410204
A HD-170/498 magasnyomású mosó erőteljes segédeszköz az alapos ház körüli takarításhoz. A lenyűgöző, 2500 W-os teljesítmény és a 170 bar maximális üzemi nyomás segítségével könnyedén eltávolítja a szennyeződéseket a teraszról, a homlokzatról, az autóról vagy a kerti ösvényekről. A szállítási mennyiség 360 l/h, a maximális áramlási sebesség pedig 498 l/h, amivel nagyobb felületek is gyorsan és hatékonyan tisztíthatók. 230 V-os hálózatról működik, a víz maximális bemeneti hőmérséklete pedig akár 50 °C is lehet, ami jelentősen növeli a tisztítóhatást.
Jól átgondolt felszereltség a maximális eredményért
A mosóhoz mellékelt hasznos tartozékok megkönnyítik a munkát. A szállítási terjedelemhez bizonyos esetekben egy forgófejes fúvóka (szennymaró) és egy mosókefe (T-kefe) is tartozik a makacs szennyeződések és az érzékenyebb felületek optimális kezeléséhez. Az 5 m-es nagynyomású tömlő és az 5 m-es kábel nagy mozgásteret biztosít a munkavégzéshez. Ily módon a legtávolabbi sarkokat is könnyedén elérheti. A szórópisztolyhoz való, beépített tartó és a kábeltartó gondoskodik a rendezettségről.
Sokoldalú és kényelmes
Kialakítása és felszereltsége, például a fogantyú és a kerekek révén a magasnyomású mosó könnyen manőverezhető. Az eredmény további optimalizálása érdekében a mellékelt szappanosflakonból tisztítószereket is adhat hozzá. A HD-170/498 megbízható, sokoldalú készülék, amely gyorsan újra ragyogóvá varázsolja kültéri területeit, és megkönnyíti az alapos tisztítást.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007872349486
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Bemenő víz maximális hőmérséklete: | 50 °C |
| Maximális nyomás: | 170 bar |
| Tömlőhossz: | 5 m |
| Teljesítmény: | 2 500 W |
| Vízfelszívás: | Vízszívással |
| Mosókefe: | Mosókefével |
| Beépített finom vízszűrő: | Beépített finom vízszűrővel |
| Magasnyomású pisztoly: | Nagynyomású pisztollyal |
| Felülettisztító: | Felülettisztítóval |
| Automatikus kábelcsévélés: | Automatikus kábeltekercselés nélkül |
| Beépített tömlődob: | Integrált tömlődobbal |
| Feszültség: | 230 V |
| Kábelhossz (m): | 5 m |
| Forgófúvókák: | Forgó fúvókával |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 12,0 kg |
| Magasság: | 83,3 cm |
| Szélesség: | 36,5 cm |
| Mélység: | 31,8 cm |































