Nagynyomású tisztító TC-HP 130
Cikkszám 4768198Termékleírás
Cikkszám 4768198
Nagynyomású tisztító. Sokoldalú tárolási lehetőségek fúvókákhoz, pisztolyokhoz stb. Tartalma: tömlő, pisztoly, lándzsa, forgó fúvóka. Hegyes, széles fúvóka, kefe és habgyártó.
A gyártó adatai
Einhell Germany AG
Wiesenweg 22
94405 Landau/Isar
service-de@einhell.com
4006825646399
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Bemenő víz maximális hőmérséklete: | 40 °C |
| Maximális nyomás: | 130 bar |
| Tömlőhossz: | 5 m |
| Vízszállítás: | 390 l/h |
| Teljesítmény: | 1 500 W |
| Vízfelszívás: | Vízszívás nélkül |
| Mosókefe: | Mosókefével |
| Beépített tömlődob: | Integrált tömlődob nélkül |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 5,9 kg |
| Magasság: | 41,0 cm |
| Szélesség: | 28,0 cm |
| Mélység: | 23,5 cm |

















