Nagynyomású tisztító TC-HP 90
Cikkszám 4768180Termékleírás
Cikkszám 4768180
Nagynyomású tisztító. Kicsi és kompakt kialakítás. Tartalma: pisztoly, 3 m-es nyomótömlő, lándzsa és hegyes/széles fúvóka. Moduláris Quick-Couple rendszer a tartozékok sokoldalú használatához.
A gyártó adatai
Einhell Germany AG
Wiesenweg 22
94405 Landau/Isar
service-de@einhell.com
4006825649857
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Bemenő víz maximális hőmérséklete: | 40 °C |
| Maximális nyomás: | 90 bar |
| Tömlőhossz: | 3 m |
| Teljesítmény: | 1 200 W |
| Vízfelszívás: | Vízszívás nélkül |
| Mosókefe: | Mosókefével |
| Beépített tömlődob: | Integrált tömlődob nélkül |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 4,30 kg |
| Magasság: | 36,5 cm |
| Szélesség: | 19,0 cm |
| Mélység: | 17,0 cm |





















