Stanley FatMax magasnyomású mosó 2700W DTS
Cikkszám 5377460Termékleírás
Cikkszám 5377460
Stanley FatMax magasnyomású mosó 2700W DTS 160bar 850l/h
A gyártó adatai
ANNOVI REVERBERI S.P.A.
via M.L. King 3 3
41122 Modena
amministrazione@annovireverberi.it
8016287157049
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Bemenő víz maximális hőmérséklete: | 50 °C |
| Maximális nyomás: | 170 bar |
| Tömlőhossz: | 8 m |
| Vízszállítás: | 820 l/h |
| Teljesítmény: | 2 700 W |
| Vízfelszívás: | Vízszívással |
| Tisztítószertartály: | Tisztítószer tartállyal |
| Magasnyomású pisztoly: | Nagynyomású pisztollyal |
| Szennymaró: | Szennyfúvóval |
| Automatikus kábelcsévélés: | Automatikus kábeltekercselés nélkül |
| Beépített tömlődob: | Integrált tömlődobbal |
| Teljesítmény: | 2 700 W |
| Feszültség: | 220 V |
| Kábelhossz (m): | 8 m |
| Dugattyúk száma (darab): | 2 Darab |
| Töltőkészülék: | Töltő nélkül |
| Forgófúvókák: | Forgó fúvókával |
| Meghajtás: | Elektromos |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 13,7 kg |
| Magasság: | 59,0 cm |
| Szélesség: | 42,7 cm |
| Mélység: | 36,5 cm |





