STIGA HPS 110 Magasnyomású Mosó
Cikkszám 5375555Termékleírás
Cikkszám 5375555
A STIGA HPS 110 egy egyszerűen használható, kompakt, magasnyomású mosó, amely számos kiegészítő elemet és tartozékot tartalmaz, így ideális kis területek könnyű tisztítására. Ez a hideg vizes magasnyomású mosó egy 1400 W-os elektromos motorral üzemel, amely 110 bar maximális nyomást biztosít 390 l / h áramlási sebesség mellett. A HPS 110 rendkívül könnyű, 5 m hosszú tömlővel van ellátva, a mosó hátulján kialakított fülek segítségével egyszerű a tartozékok tárolása. A HPS 110 tökéletes eszköz a kertészeti eszközök és szerszámok, kerti bútorok, szabadtéri játékok, kerékpárok, motorkerékpárok és robogók, járdák és utak tisztán tartására.
A gyártó adatai
Cellfast Sp. Z.o.o.
Drzymaly 41.
38-400 Krosno
info@cellfast.com.pl
8008984800625
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Bemenő víz maximális hőmérséklete: | 50 °C |
| Maximális nyomás: | 110 bar |
| Tömlőhossz: | 5 m |
| Vízszállítás: | 440 l/h |
| Teljesítmény: | 1 400 W |
| Vízfelszívás: | Vízszívással |
| Mosókefe: | Mosókefe nélkül |
| Szórószár: | Sugárzócső nélkül |
| Tisztítószertartály: | Tisztítószer tartály nélkül |
| Beépített finom vízszűrő: | Beépített finom vízszűrővel |
| Magasnyomású pisztoly: | Nagynyomású pisztollyal |
| Felülettisztító: | Felülettisztító nélkül |
| Szennymaró: | Szennyfúvó nélkül |
| Automatikus kábelcsévélés: | Automatikus kábeltekercselés nélkül |
| Beépített tömlődob: | Integrált tömlődob nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 5,5 kg |
| Magasság: | 43,5 cm |
| Szélesség: | 29,0 cm |
| Mélység: | 29,2 cm |











