STIGA HPS 235R Magasnyomású Mosó
Cikkszám 5375563Termékleírás
Cikkszám 5375563
A STIGA HPS 235 R a kényelmes és felhasználóbarát tisztítást tesz lehetővé közepes méretű területeken. Ez a hideg vizes nagynyomású mosó nagyon könnyű és jól mozgatható a műanyag kerekek és a teleszkópos fogantyúnak köszönhetően. A STIGA HPS 235 R tömlővel és egy tartozék tároló rekesszel rendelkezik. Ideális kerti gépek, kertek, teraszok, lépcsők, kerékpárok, motorkerékpárok, autók, utak, autóbeállók, faáruk és még sok más tisztítására.
A gyártó adatai
Cellfast Sp. Z.o.o.
Drzymaly 41.
38-400 Krosno
info@cellfast.com.pl
8008984837454
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Maximális nyomás: | 135 bar |
| Tömlőhossz: | 6 m |
| Vízszállítás: | 440 l/h |
| Teljesítmény: | 1 800 W |
| Beépített finom vízszűrő: | Beépített finom vízszűrővel |
| Felülettisztító: | Felülettisztító nélkül |
| Szennymaró: | Szennyfúvóval |
| Beépített tömlődob: | Integrált tömlődobbal |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 11,5 kg |
| Magasság: | 81,8 cm |
| Szélesség: | 37,5 cm |
| Mélység: | 40,7 cm |













