STIGA HPS 550R Magasnyomású Mosó
Cikkszám 5375589Termékleírás
Cikkszám 5375589
A HPS 550 R egy hideg vizes nagynyomású mosógép, amely tökéletesen alkalmas tárgyak és nagy felületek tisztítására a maximális kényelem érdekében. A HPS 550 R-t egy 2500 W-os villanymotor hajtja, amely 150 bar maximális nyomással és 520 l / h áramlási sebességgel működik. A 10 méteres nagynyomású tömlő megerősített anyagból készült, és az alumínium vezetőkkel ellátott tömlőtekercs segítségével van feltekerve. A mosószer a lándzsa segítségével adagolható egy állítható fejjel, amelyet a gép elülső részén található gomb segítségével lehet vezérelni. A nagyméretű gumikerekek és a teleszkópos fogantyú megkönnyíti a manőverezést a takarítás körül. A kezelőszervek könnyen hozzáférhetőek és jól láthatóak. Az innovatív STIGA extra fogantyú a a legmagasabb felhasználói kényelmet biztosítja. Ez a modell számos felület mély tisztítására alkalmas, a kerti gépektől az udvarokig, autókig, furgonokig és úszómedencékig.
A gyártó adatai
Cellfast Sp. Z.o.o.
Drzymaly 41.
38-400 Krosno
info@cellfast.com.pl
8008984800656
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Bemenő víz maximális hőmérséklete: | 50 °C |
| Maximális nyomás: | 150 bar |
| Tömlőhossz: | 10 m |
| Vízszállítás: | 520 l/h |
| Teljesítmény: | 2 500 W |
| Vízfelszívás: | Vízszívással |
| Mosókefe: | Mosókefe nélkül |
| Szórószár: | Sugárzócsővel |
| Tisztítószertartály: | Tisztítószer tartállyal |
| Beépített finom vízszűrő: | Beépített finom vízszűrővel |
| Magasnyomású pisztoly: | Nagynyomású pisztollyal |
| Felülettisztító: | Felülettisztító nélkül |
| Szennymaró: | Szennyfúvóval |
| Automatikus kábelcsévélés: | Automatikus kábeltekercselés nélkül |
| Beépített tömlődob: | Integrált tömlődobbal |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 14,5 kg |
| Magasság: | 63,0 cm |
| Szélesség: | 54,0 cm |
| Mélység: | 55,0 cm |



















