Universal Aquatak 135 Magyasnyomású tisztítógép
Cikkszám 5029129Termékleírás
Cikkszám 5029129
A Bosch UniversalAquatak 135 magasnyomású mosó ideális a ház körüli szennyeződések eltávolítására. 410 l/h (kb. 0,00011 m3/s) felületi teljesítményével és 135 bar nyomásával a magasnyomású mosó a makacs szennyeződések eltávolítására is alkalmas.
Sokoldalú tisztítás
A praktikus 3 az 1-ben fúvóka lapos- forgó- és pontsugár beállítást kínál, így Ön minden tisztítási feladathoz megtalálhatja a megfelelő beállítást. A vízsugár beállításához csak el kell forgatnia a fúvókát. A tisztítószerekhez való magasnyomású fúvókával a keletkezett tisztítóhab különösen gyorsan oszlatható el a felületen. Így a tisztítás gyors és alapos. A 7 m hosszú magasnyomású tömlő nagy hatósugarat biztosít. A 3 az 1-ben fúvóka szennymaró és felülettisztító funkciót is ellát.
Az univerzális termékcsalád előnyei
Az új szivattyúgeometria és a nagynyomású fúvóka kombinációjának köszönhetően a Bosch UniversalAquatak 10 %-kal nagyobb tisztítási teljesítményt nyújt, mint elődei, miközben jelentősen halkabb. A beépített vízszűrőnek köszönhetően a szivattyú megbízhatóan védve van a vízlerakódásoktól és a szennyeződésektől. A magasnyomású tisztítószeradagolónak köszönhetően a mosószer gyorsabban adagolható.
Teljes kényelem
A Bosch magasnyomású mosó kompakt és könnyen kezelhető méretű. Az extra hosszúra kihúzható fogantyú és a nagy kerekek megkönnyítik a szállítást és növelik a mobilitást. A kiegészítő fogantyú optimalizálja a használat helyén való elhelyezést és az azt követő tárolást. A magasnyomású mosó a csomagolásból kivéve azonnal használatra kész. Nincs szükség bonyolult összeszerelésre. Az egyszerű gyorscsatlakozóknak köszönhetően a tartozékok gyorsan és egyszerűen csatlakoztathatók a magasnyomású mosóhoz.
A gyártó adatai
Robert Bosch Power Tools GmbH (HU)
Max-Lang-Strasse 40-46
70771 Leinfelden-Echterdingen
kontakt@bosch.de
3165140883795
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Bemenő víz maximális hőmérséklete: | 40 °C |
| Maximális nyomás: | 135 bar |
| Tömlőhossz: | 7 m |
| Vízszállítás: | 410 l/h |
| Teljesítmény: | 1 900 W |
| Vízfelszívás: | Vízszívással |
| Mosókefe: | Mosókefe nélkül |
| Szórószár: | Sugárzócsővel |
| Tisztítószertartály: | Tisztítószer tartállyal |
| Beépített finom vízszűrő: | Beépített finom vízszűrővel |
| Magasnyomású pisztoly: | Nagynyomású pisztollyal |
| Felülettisztító: | Felülettisztító nélkül |
| Szennymaró: | Szennyfúvó nélkül |
| Automatikus kábelcsévélés: | Automatikus kábeltekercselés nélkül |
| Beépített tömlődob: | Integrált tömlődobbal |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 8,8 kg |
| Magasság: | 78,0 cm |
| Szélesség: | 36,5 cm |
| Mélység: | 36,0 cm |































