OBI bíbor liliomfa "Susan" magassága kb. 110 cm cserepe kb. 18 l Magnolia
Cikkszám 4168415Termékleírás
Cikkszám 4168415
Az OBI Living Garden "Susan" bíbor liliomfa (Magnolia) egy nyárizöld lombos fa. Áprilisban, a lomb rügyezése előtt, számos bíborszínű levelével örvendezteti meg Önt. A "Susan" bíbor liliomfa igénytelen, és kompakt növekedése miatt kisebb kertekbe és előkertekbe is illik.
A gyártó adatai
Vannucci Piante di Vannucci Vannino
Via Pratese 238
51100 Pistoia
info@vannuccipiante.it
4017442003724
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Virágok: | Virággal |
| Élőhely: | Napos vagy félárnyékos |
| Edény átmérője: | 30 cm |
| Növekedési forma: | Utcafronti fa |
| Éves növekedés: | Középgyorsan növő (30 - 40 cm) |
| max. növési magasság cm-ben: | 500 cm |
| Cserépméret: | 18 l |
| Erkélyre is ajánlott: | Erkélyre nem ajánlott |
| a növények fő felhasználási területe: | Díszkompozíció |
| Ápolási igény: | Igénytelen |
| Télálló: | Télálló |
| Virágzási időszak kezdete: | Február |
| A virágzás vége: | Április |
| Aktuális növénymagasság: | 100 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 4,50 kg |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A növények fogyasztásra nem alkalmasak.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!















