OBI csillagvirágú liliomfa fehér magassága kb. 50-60 cm cserepe kb. 5 l Magnolia
Cikkszám 4056107Termékleírás
Cikkszám 4056107
Az OBI Living Garden csillagvirágú liliomfa (Magnolia stellata) fehér, csillag alakú virágaival varázsol el minket, melyek márciustól áprilisig, a lombok megjelenése előtt nyílnak. Könnyed, kellemes illatot áraszt. A csillagvirágú liliomfa védett helyet igényel, hogy korai virágainak ne ártson a fagy. A csillagvirágú liliomfa rendszerint 3 m-4 m magasra és 2 m-3 m szélesre nő.
A gyártó adatai
Landgard Blumen & Pflanzen GmbH
An de Klus 46
BIO Kontrollstelle: DE-ÖKO-039
47608 Geldern-Lüllingen
info-obi@landgard.de
4017442005872
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Virágok: | Virággal |
| Élőhely: | Napos vagy félárnyékos |
| Edény átmérője: | 23 cm |
| Növekedési forma: | Függőleges |
| Éves növekedés: | Középgyorsan növő (30 - 40 cm) |
| max. növési magasság cm-ben: | 400 cm |
| Cserépméret: | 5 l |
| Erkélyre is ajánlott: | Erkélyre nem ajánlott |
| a növények fő felhasználási területe: | Díszkompozíció |
| Ápolási igény: | Normál igény |
| Télálló: | Télálló |
| Virágzási időszak kezdete: | Február |
| A virágzás vége: | Április |
| Aktuális növénymagasság: | 50 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 5,0 kg |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A növények fogyasztásra nem alkalmasak.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!





