OBI nagyvirágú liliomfa rózsaszín magassága kb. 60-80 cm cserepe kb. 5 l Magnoli
Cikkszám 4056115Termékleírás
Cikkszám 4056115
Az OBI Living Garden nagyvirágú liliomfa (Magnolia soulangiana) nagy, rózsaszín, tulipánformájú virágokat hoz, melyek áprilistól májusig, a lomb megjelenése előtt nyílnak. Valamennyi kert ékessége. A növény akár 8 m magasra is megnőhet, és később ugyanilyen szélességet is elérhet. A nagyvirágú liliomfa (Magnolia soulangiana) magányosan mutatja meg legjobban teljes szépségét.
A gyártó adatai
Landgard Blumen & Pflanzen GmbH
An de Klus 46
BIO Kontrollstelle: DE-ÖKO-039
47608 Geldern-Lüllingen
info-obi@landgard.de
4017442005896
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Virágok: | Virággal |
| Élőhely: | Napos vagy félárnyékos |
| Edény átmérője: | 23 cm |
| Növekedési forma: | Függőleges |
| Éves növekedés: | Középgyorsan növő (30 - 40 cm) |
| max. növési magasság cm-ben: | 800 cm |
| Cserépméret: | 5 l |
| Erkélyre is ajánlott: | Erkélyre nem ajánlott |
| a növények fő felhasználási területe: | Díszkompozíció |
| Ápolási igény: | Normál igény |
| Télálló: | Télálló |
| Virágzási időszak kezdete: | Február |
| A virágzás vége: | Április |
| Aktuális növénymagasság: | 60 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 5,0 kg |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A növények fogyasztásra nem alkalmasak.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!





