Boltze Astano mécsestartó nagy 9 cm x 10 cm többféle változatban
Cikkszám 4802757Termékleírás
Cikkszám 4802757
A 9 cm átmérőjű és 10 cm magas Boltze Astano nagy mécsestartó azonnal felhívja magára a figyelmet. Nagyszerű dekorációs elem, amely beltérben a legszebb helyeken elhelyezve odaillő hangulatot teremt.
Sokszínű színkombinációjával a termék illeszkedik a trendhez. A termék stílusa modern és egyben időtálló, csakúgy, mint a felhasznált festett üvegből készült anyagok. Ez a mécsestartó minden helyiségnek különleges hangulatot kölcsönöz.
Kérjük, vegye figyelembe, hogy a szín kiválasztása véletlenszerűen történik.
Többféle mintával / színváltozatban kapható termék. Az ár 1 darabra vonatkozik. Online vásárlás esetén a tényleges termékváltozat véletlenszerűen kerül kiválasztásra. Válasszon tetszése szerint a legközelebbi OBI Áruházban!
A gyártó adatai
Boltze Gruppe GmbH
Alte Landstrasse 42
22145 Braak
Info@boltze.de
4066076162727
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Viharlámpák |
| Szín: | Zöld-barna |
| Anyag: | Üveg |
| Alkalmazási terület: | Beltér |
| Tartalom: | 1 darab |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 350 g |
| Magasság: | 10,0 cm |
| Szélesség: | 9,0 cm |
| Mélység: | 10,0 cm |





