Boltze Buky viharlámpa 2 féle 1 db
Cikkszám 5398011Termékleírás
Cikkszám 5398011
A porszórt vasból és festett üvegből készült Buky lámpa irizáló fényével és varázslatos pink és lila színjátékával igazán szemet gyönyörködtető. A nemes dombornyomás hangulatos fényvisszaverődést biztosít, míg a praktikus fogantyú rugalmas elhelyezést tesz lehetővé - akár szabadon felállítva, függesztve vagy asztalon. A kerek forma kihangsúlyozza az elegáns dizájnt, és a Buky időjárásálló, figyelemfelkeltő darabbá teszi, amely különleges varázslattal gazdagítja a tereket.
Többféle mintával / színváltozatban kapható termék. Az ár 1 darabra vonatkozik. Online vásárlás esetén a tényleges termékváltozat véletlenszerűen kerül kiválasztásra. Válasszon tetszése szerint a legközelebbi OBI Áruházban!
A gyártó adatai
Boltze Gruppe GmbH
Alte Landstrasse 42
22145 Braak
Info@boltze.de
4066076682188,4066076720552
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Viharlámpák |
| Anyag: | Üveg |
| Alkalmazási terület: | Beltér |
| Tartalom: | 1 darab |
| Rozsdamentes: | Nem rozsdamentes |
| 5205_Belső átmérő: | 11 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 620 g |
| Magasság: | 17,0 cm |
| Szélesség: | 13,0 cm |
| Mélység: | 13,0 cm |



