Boltze Jelena mécsestartó nagy 3-féle változatban 9 cm x 10 cm több színben
Cikkszám 5147509Termékleírás
Cikkszám 5147509
A Boltze Jelena mécsestartó egy varázslatos üveg mécsestartó meleg zöld, narancssárga és bézs színárnyalatokban. Ez a mécsestartó hangulatos légkört kölcsönöz bármely helyiségnek, és lágy, nyugtató fényjátékot teremt. Az átlátszó üvegnek köszönhetően élvezheti a gyertyafényt, míg a különböző színek még hangulatosabbá teszik a látványt.
Akár beltéren a nappaliban, akár kültéren a teraszon elhelyezve, ez a mécsestartó minden bizonnyal szemet gyönyörködtető látvány lesz a dekorációban. Lepje meg magát a ezzel az elegáns kiegészítővel, és hagyja, hogy finom bája elvarázsolja.
Többféle mintával / színváltozatban kapható termék. Az ár 1 db-ra vonatkozik. Online vásárlás esetén a tényleges termékváltozat véletlenszerűen kerül kiválasztásra. Válasszon tetszése szerint a legközelebbi OBI Áruházban!
A gyártó adatai
Boltze Gruppe GmbH
Alte Landstrasse 42
22145 Braak
Info@boltze.de
4066076454938,4066076387878
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Viharlámpák |
| Szín: | Többszínű |
| Anyag: | Üveg |
| Alkalmazási terület: | Beltér |
| Tartalom: | 1 darab |
| Rozsdamentes: | Rozsdamentes |
| 5205_Belső átmérő: | 9 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 320 g |
| Magasság: | 10,0 cm |
| Szélesség: | 9,0 cm |
| Mélység: | 10,0 cm |









