Boltze Sherine viharlámpa S
Cikkszám 5395199Termékleírás
Cikkszám 5395199
A Sherine viharlámpa modern dizájnt ötvöz harmonikus rózsaszín, piros és fehér színekkel. Matt, nyomatos üvege és kerek formája szépen mutat otthonában. Festett felülete kihangsúlyozza a minőséget és kellemes fényjátékot vetít. Időjárásálló kivitele révén kint is különleges fényhatásokról gondoskodik. A Sherine mérete kompakt, magassága 10 cm átmérője 9 cm, és szemet gyönyörködtető látvány a padlón.
A gyártó adatai
Boltze Gruppe GmbH
Alte Landstrasse 42
22145 Braak
Info@boltze.de
4066076722297
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Viharlámpák |
| Szín: | Többszínű |
| Anyag: | Üveg |
| Alkalmazási terület: | Beltér |
| Tartalom: | 1 darab |
| Rozsdamentes: | Rozsdamentes |
| 5205_Belső átmérő: | 8 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 320 g |
| Magasság: | 10,0 cm |
| Szélesség: | 9,0 cm |
| Mélység: | 10,0 cm |



