Boltze Vilbert mécsestartó nagy 9 cm x 30 cm szürke
Cikkszám 5147731Termékleírás
Cikkszám 5147731
Az üvegből készült, stílusos szarvasmotívumokkal díszített Boltze Vilbert nagy mécsestartó tökéletes kiegészítője a lakótér dekorációjának. A visszafogott megjelenés és a harmonikus színek minden helyiségnek hangulatos és egyben elegáns légkört kölcsönöznek.
A kiváló minőségű üvegből készült mécsestartó nemcsak vizuálisan igényes, de masszív és tartós is. Akár az étkezőasztalra, a tálalószekrényre vagy a nappaliba helyezi, ez a mécsestartó egy stílusos elem, mely kellemes hangulatot teremt.
Lepje meg magát ezzel a gyönyörű mécsestartóval, és élvezze a romantikus estéket hangulatosan kivilágított környezetben.
A gyártó adatai
Boltze Gruppe GmbH
Alte Landstrasse 42
22145 Braak
Info@boltze.de
4066076457403,4066076427352
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Viharlámpák |
| Szín: | Szürke |
| Anyag: | Üveg |
| Alkalmazási terület: | Dekor |
| Tartalom: | 1 darab |
| Rozsdamentes: | Rozsdamentes |
| 5205_Belső átmérő: | 9 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 410 g |
| Magasság: | 30,0 cm |
| Szélesség: | 9,0 cm |
| Mélység: | 30,0 cm |





