Dekor mécsestartó tök 14 cm
Cikkszám 4099735Termékleírás
Cikkszám 4099735
A 14 cm magas, tök alakú mécsestartó kiválóan alkalmas lépcsők vagy ablakpárkányok díszítésére. Kerámiából készült.
A gyártó adatai
Gerd Rodermund GmbH & Co. KG
Schmiedeweg 6-8
77972 Mahlberg
info@rodermund.de
4006339546512
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Viharlámpák |
| Szín: | Narancssárga |
| Anyag: | Kerámia |
| Alkalmazási terület: | Bel- és kültéren |
| Tartalom: | 1 darab |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 319 g |
| Magasság: | 14,0 cm |
| Szélesség: | 13,0 cm |
| Mélység: | 13,0 cm |



