Gartenfreude mécsestartó 16 x 16 x 50 cm láng rozsdaszínű
Cikkszám 4897617Termékleírás
Cikkszám 4897617
Sokoldalú dekorációs csúcspont! Csodálatos szemet gyönyörködtető látvány egész évben kül- és beltéren egyaránt. A divatos rozsdás kivitelű dekor oszlopot művészi láng motívum díszíti. A dekor oszlop már nappal is a terasz, az erkély vagy a nappali dekoratív látványossága - este pedig teljes pompáját kibontakoztatja. A dekor oszlopot LED-gyertyával lehet megvilágítani (külön kapható). A hangulatos fény átragyog a láng alakon, és csodálatos hangulatot áraszt. A művészi lángkivágás két oldalon található. Kérjük, gondoskodjon megfelelő alapról, mivel a rozsda miatt természetesen elszíneződésekkel kell számolni.
A gyártó adatai
Weles Brands GmbH
Gewerbeallee 15-19
45478 Mülheim a. d. Ruhr
olaf.werwie@weles.eu
4251083905416
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Lámpások |
| Szín: | Rozsdabarna |
| Anyag: | Fém |
| Alkalmazási terület: | Bel- és kültéren |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 2,40 kg |
| Magasság: | 50,0 cm |
| Szélesség: | 16,0 cm |
| Mélység: | 16,0 cm |

















