Sunny Garden mécsestartó üveg fa talppal 17 cm x 15 cm
Cikkszám 4361929Termékleírás
Cikkszám 4361929
A 17 cm x 15 cm-es fa talppal rendelkező Sunny Garden mécsestartó nagyszerű hangulatot teremt minden házban, vagy akár a szabadban is bármely teraszon vagy erkélyen. Mivel valódi fatörzsekből készülnek, így minden mécsestartó egyedi, különböző méretű és textúrájú. A mécsestartóba való fehér gyertya a csomag része.
Megjegyzés:
Természetes termék +/- 2,5 cm-es törzsátmérővel.
A gyártó adatai
Gerhard Weinz GmbH
Bergstrasse 15
71157 Hildrizhausen
info@gw-import.de
5997978732024
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Viharlámpák |
| Szín: | Átlátszó |
| Anyag: | Üveg |
| Alkalmazási terület: | Bel- és kültéren |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 954 g |
| Magasság: | 17,0 cm |
| Szélesség: | 15,0 cm |
| Mélység: | 15,0 cm |









