Medence tisztító klór granulátum 1,2 kg
Cikkszám 3847555Termékleírás
Cikkszám 3847555
Lassan oldódó granulátum kórokzók és baktériumok ellen. Ideális fertőtlenítéshez. Medence klór, fertőtlenítő 1,2 kg. A biocid termékek biztonságos használata érdekében mindig olvassa el a termék tájékoztatót.
A gyártó adatai
Chemoform AG
Bahnhofstr 68
73240 Wendlingen
compliance@bestwaycorp.eu
4038755060730,4038755045829
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Tabletták |
| Rendeltetésszerű használat: | Alga- és téli védelem |
| Hatóanyag: | klór |
| Klórmentes: | Klórral |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,26 kg |
| Magasság: | 20,5 cm |
| Szélesség: | 9,8 cm |
| Mélység: | 9,8 cm |







