Akkus medencetisztító robot PR 60
Cikkszám 5446752Termékleírás
Cikkszám 5446752
A PR 60 akkumulátoros medencetisztító robot erőteljes, vezeték nélküli és teljesen automatikus tisztítást biztosít a medencékben, 60 m²-es alapterületig. A nagy teljesítményű, 5200 mAh-s lítium-ion akkumulátornak köszönhetően a medencetisztító robot zavaró kábelek nélkül, megbízhatóan megtisztítja a felállítható, a vázas vagy a süllyesztett medencék alját.
Vezeték nélküli szabadság és maximális rugalmasság
A PR 60 vezeték nélkül, teljesen függetlenül mozog a medencében. Így semmi nem gabalyodik össze, és konnektorba sem kell bedugni a működéshez. Csak helyezze be, és indítsa el.
Nagy teljesítményű, 5200 mAh-s akkumulátor
A beépített nagy teljesítményű akkumulátor hosszú üzemidőt és alapos tisztítást biztosít még nagyobb, akár 60 m²-es medencék esetében is.
A medencék aljának hatékony megtisztítása
Az automatikus medencetisztító robot megbízhatóan eltávolítja a homokot, a szennyeződéseket és a lerakódásokat a medence aljáról.
Ideális
acélfalú medencékhez
gyorsan felállítható medencékhez
vázas medencékhez
süllyesztett medencékhez
Modern kialakítás és egyszerű kezelés
A PR 60 modern, fekete színű megjelenésével és felhasználóbarát kezelésével bárkit levesz a lábáról. Csak kapcsolja be és tegye be a vízbe az automatikus tisztításhoz.
A gyártó adatai
CF Group Deutschland GmbH
Bahnhofstrasse 68
73240 Wendlingen
info@chemoform.com
4038755079435
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| A medencetisztító robot tisztít: | Talaj |
| Üzemelő medence robotok: | Akkumulátor |
| Ajánlott maximális medenceméret: | 50 m² |
| Akkumulátor élettartam: | 110 min |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 3,60 kg |
| Magasság: | 20,0 cm |
| Szélesség: | 34,0 cm |
| Mélység: | 36,0 cm |






