Bestway medencetisztító robot AquaTronix G100
Cikkszám 5198809Termékleírás
Cikkszám 5198809
A fejlett Bestway AquaTronix G100 medencetisztító robot megtisztítja a medencefeneket, közben Ön nyugodtan hátradőlhet. Függetlenül attól, hogy medencéje kerek, szögletes vagy ovális-e - ez az önálló akkumulátoros tisztítórobot könnyedén megbirkózik a legfeljebb 18 m2-es sík medencefenékkel.
Vezeték nélküli szabadság a medencefenék tisztaságáért
A medencetisztítás során a tömlők és a kábelek fáradságos kezelése immár a múlté. Alaposan és önállóan tisztítja meg a medencefeneket anélkül, hogy ezzel Önnek kellene foglalkoznia. Az okosrobot fúvókavezérlő rendszere segítségével ügyesen kikerüli az akadályokat. A beépített vízérzékelők az akkumulátor kímélése érdekében automatikusan aktiválják és kikapcsolják a robotot.
Kényelmes kezelés és egyszerű karbantartás
A fogantyúknak köszönhetően könnyedén a medencerobotot emelheti be a vízbe és emelheti ki a vízből. Az 1,5 literes szűrőkosár könnyen kivehető és könnyen tisztítható, így a robot gyorsan újra gondoskodik róla, hogy a medence tiszta legyen. Az akkumulátor töltési ideje 2,5-4 óra, és 30 perces élettartamával a medencetisztító robot ideális a medence rendszeres tisztítására. A mellékelt USB töltőkábellel a robot pillanatok alatt újra elindítható. A kapcsos rögzítőkkel és a praktikus visszahúzó szerkezettel ellátott Bestway AquaTronix G100 medencerobot a vezeték nélküli kialakításnak köszönhetően teljes mozgásszabadságot biztosít.
A gyártó adatai
Bestway Europe S.p.a
Via della Resistenza 5
20098 San Giuliano Milanese
compliance@bestwaycorp.eu
6941607368930
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Alkalmas teleszkópos rúdhoz: | Nem alkalmas teleszkópos rúdhoz |
| Üzemelő medence elszívó: | Elem |
| A medencetisztító robot tisztít: | Talaj |
| Üzemelő medence robotok: | Akkumulátor |
| Ajánlott maximális medenceméret: | 18 m² |
| Tisztítása: | Talaj |
| Tisztítás módja: | Tisztító berendezés |
| Akkumulátor élettartam: | 30 min |
| Medencevezérlés: | Medence vezérlés nélkül |
| Anyag: | Műanyag |
| UV-álló: | Nem UV-álló |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 2,36 kg |
| Magasság: | 30,0 cm |
| Szélesség: | 21,0 cm |
| Mélység: | 27,5 cm |






