Évelő növények Welt der Schmetterlinge cserépátmérő: kb. 11 x 11 cm
Cikkszám 4293858Termékleírás
Cikkszám 4293858
A Welt der Schmetterlinge évelő növények válogatás olyan évelő növényeket tartalmaz, amelyek kifejezetten a pillangók nektárforrásaként szolgálnak. Így magunkhoz csábíthatjuk ezeket a színes rovarokat, és arról is gondoskodhatunk, hogy beporozzák a környezetükben lévő vad- vagy haszonnövényeket.
A gyártó adatai
Q-Flower
Carl-Kühne-Straße 8
BIO Kontrollstelle: DE-ÖKO-007
47638 Straelen
kontakt@q-flower.de
4011267032853
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Edény átmérője: | 11 cm |
| Cserépméret: | 0,5 l |
| a növények fő felhasználási területe: | virágágyások |
| Növekedési forma: | Bokros |
| Élőhely: | Napos |
| Erkélyre is ajánlott: | Erkélyre is ajánlott |
| max. növési magasság cm-ben: | 100 cm |
| Télálló: | Télálló |
| Illat: | Illattal |
| Ápolási igény: | Kezdőknek ajánlott |
| Virágzási időszak kezdete: | Július |
| A virágzás vége: | Augusztus |
| Aktuális növénymagasság: | 5 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 250 g |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A növények fogyasztásra nem alkalmasak.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!



